Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék kiírni xbox360-ra...

Pepe91 kérdése:

Szeretnék kiírni xbox360-ra egy játékot csak 8,7 gbos, mit tegyek?

Figyelt kérdés
ez a Need for speed the run lenne mielőtt rámenék az irásra kiir egy ablakot ahol ezt irja overburn és truncate: mire menjek rá, már mindkettőt kiprbáltam de a másodikat ajánlják, arra is rámentem és utánna kiir egy szöveget, user specified layer break.... nem tudom ezt h lehet kiirni lécci segitsetek :) köszi
2012. jan. 20. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
A boltban a kétrétegű lemezre menj rá. (Dual Layer)
2012. jan. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
8.5 dupla rétegűre nem lehet ráteni?
2012. jan. 20. 15:11
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Vedd meg boltban, akkor nem kell írkálni.

Szívesen.

2012. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

azt már nem tudod megoldani

A mikro áttért a 9 gigás lemezre

2012. jan. 21. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a ninja gaiden 2-őt már kitudtam irni :)
2012. jan. 23. 15:16
 6/9 anonim válasza:

Így kell kiírni. Mivel ezek már XGD3 védelemmel ellátott játékok. Lényeg, h túl kell írni a lemezt.

[link]

2012. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szal csak az a különbség h itt az imgburnben az 1913760 ne legyen bepipálva? a többi ugyanaz? és eztis átkell vizsgálni abgx-el? bocsi nem nagyon értek az ilyenekhez.. és köszi h irtál
2012. jan. 23. 20:26
 8/9 anonim válasza:
Azt nem tudom, h megkell-e vizsgálni :S De azt tudom h igen, a számokat már nem kell bepipálni, mert azok már nem lényegesek. :)
2012. jan. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Tuncate, de nem játszhatsz Live-on. De ha flashelted, akkor már tuti nem, de ne is játszódjál, mert nem éri meg fizetni a sok szart utána, és kb mindenki elverne, mint jég a határt. Aki meg azt írja, hogy menj és vedd meg a boltban az egy okoskodó, aki próbálja adni itt a hőst, és azt hiszi, ő most a jók oldalán van, ha megveszi eredetiben az anyagot. Ezt már lehetetlen finanszírozni, ráadásul inkább gépbe öljön ennyi pénzt, ott szebbek a játékok (DX jobb, élsimítás). És még a MP is ingyenes.


PS.: gykérdések kivette a káromkodást, de az eredetis tag felnyomta az agyam

2012. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!