Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Amit a moziba adnak 3d szemüve...

Amit a moziba adnak 3d szemüveget az jó az itthoni tv-re is?

Figyelt kérdés

mert veszek egy 3d tv-t [link]

és nem adnak hozzá szemüveget meg még nem veszek mert drága de van ithol egy 3d szemcsi amit még a moziból hoztam és az jó-e hozzá ?


2012. jan. 20. 18:05
 1/6 anonim válasza:
Tv-t veszel (gondolom 50 év hitelre), de szemüveget nem? Proli-e vagy? :D Amúgy attól függ, hogy milyen. Általában nem jó hozzá.
2012. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem jó, 20-30e körül mozog egy szemüveg hozzá.
2012. jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Moziban passzív 3D megoldást alkalmaznk, a tv-d aktív 3D-s.


Elsőnek meg igaza van, 200+k volt tv-re, 15k már nincs szemüvegre....

Gondolom majd a Barátok köztöt meg a VV-t fogod nézni szaros konvertált 3D-be, és örülsz, hogy milyen jó vétel volt.

2012. jan. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
NEm jó (tipp:letöltesz mozis 3d-s filmet[nekem bejött])
2012. jan. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Véleményem szerint egy LG Cinema 3D-s tv-vel jobban jársz, kedvezőbb ár-érték arányban, illetve ahhoz adnak szemüveget is, mert ami neked van otthon, az csak a moziban fog működni!

2012. jan. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
természetesen nem jó! ajánlom hogy NE samsungot vegyél nekem az van ugyan ez csak kisebb méretbe nagyon megjártam vattem szemcsit 4-et és vv-t néztem és közbe kitaccsoltam mert az átkonvertált 3d borzalmas! lg szemcsi árban is jó és 200 ezerért veszel 1 tv-t + 7 szemcsi jár hozzá és a játékokat azzal a külön vásárolható csoda távirányítóval játchatod naon kafa ! A SAMSUNG SAMAT PROGRAMBA NOON GAGYI APPOK VANNAK AMIJÓ AZ A JÓGA ÉS ENNYI A TÖBBI GAGYI
2012. márc. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!