Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Segítség! Laptopot szeretnék...

Segítség! Laptopot szeretnék vásárolni, de nem tudok dönteni. Ti mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
Apple-nek a Macbook-jában gondolkodom, de nem igazán hallottam még tapasztalatokat..
2012. jan. 20. 22:09
1 2
 1/12 anonim válasza:

[link] szerintem iylet vegyél

C

2012. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mindenképp! : DD
2012. jan. 20. 22:13
 3/12 anonim válasza:
Semmiképpen se vegyél almásat. Elmondom miért: egyrészt azért, mert drága és kevesebb tud, mint más márkából ugyanolyan árú termék, másrészt azért, mert semmivel sem jobb, mint más, ugyanolyan felszereltségű laptop. Én, amikor laptop vásárlás elején voltam, akkor tudtam, hogy egy HP laptopra lesz szükségem. Nekem az a tapasztalatom (és ez az évek alatt nem is változott, nem bántam meg, hogy HP-t vettem), hogy ha olyan készüléket választasz, amiről sokaknak jó véleménye van, akkor kifizetődő a dolog. Most még annyira kell figyelned, hogy a specifikációk eltérőek lehetnek, az árak meg ugrálnak fel és le, márkától függően. Hasonlítsd össze, hogy melyik készüléknél kapod a legtöbb garanciát, melyikről hallottál jó véleményeket, melyik tud többet és ehhez hasonlók. Nem kell fél milliós tételekben gondolkozni, mert két hét múlva már a kifli mellé csomagolják a laptopodat, mert annyira elavult. Felesleges túl drágát venni, de túl olcsót sem szabad. A használtakat felejtsd el alapból. Az újabbak is belassulnak egy idő után. Egyébként, ha a gyorsaság fontos, akkor 200-300k körül érdemes gondolkozni. Ha annyira nem fontos és nem 3D szerkesztésre és hasonló VGA igényes dolgokra akarod használni, akkor 150-200 körül már kapni megfelelőt. Nekem több éve van már egy HP laptopom. Csak jót tudok elmondani róla.
2012. jan. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha akarsz rajta játszani is akkor dell vagy hp lényeg win legyen rajta de ha csak netezésre kell meg film/zene akkor apple mert sokkal jobb és stabilabb mint a fos windowsok nekem is winem van is rühellem mert mindig lefagy csak én játszani is szoktam meg épp nincs annyi pénzem hogy apple vegyek
2012. jan. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtöknek, de azt hiszem egy sony-t választok.
2012. jan. 27. 17:21
 6/12 adamx97 válasza:
Én mindenképpen merem ajánlani az Apple termékeket. Érthetö és egyszerú operációs rendszer, film és zenekészítésre a legjobb. És ezen kívül még játszani is lehet rajta, mivel az App Store alkalmazás által letöltheted. Menny el az istyle-ba és próbáld ki, vagy csak nézz meg egy két videót róla, például ezt: [link]
2012. márc. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Semmire sem jó az apple laptop. Az ilyen látens buzziknak való, akik nem értenek semmihez és megelégszenek azzal, ha a drága szart az orruk alá tolják, ami egyébként semmit sem ér.
2012. ápr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 adamx97 válasza:

Kedves alpári kommentelö!

Én tiszteletben tartom más döntését, és a Windowsot. Egyáltalán próbáltál valamilyen terméket?

De ezzel le is szeretném zárni a gyalázást és a tapasztalatokra visszatérve igen hasznos kis gépek (szerintem) könnyen kezelhetö és gyors. De ha játékról van szó aban is megfelelö, igaz nem konkrétan a játékokra tervezték. Ha játszani akarsz, akkor mindenképp egy konzolt vegyél :D. Habár ez a te döntésed!

2012. ápr. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ha bármi mást is akarsz csinálni a bugyuta apple store bámulása helyett, akkor jobban jársz egy igazi számítógéppel, nem egy utánzat almával. Erről ennyit.
2012. ápr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 adamx97 válasza:
Ki mondta, hogy utánzat, és hogy az apple store elött állok, amúgy meg nekem mindegy, hogy mit választ a kérdezö tapasztalatokat akart, nem pedig vitát!
2012. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!