Mi lehet az Ipodommal?

Figyelt kérdés
Van egy Ipodom van hozzá kábel meg minden de amikor csatlakoztatom a gép nem érzékeli csak kéri a telepítő CD de az nincs mellé!Amikor legelőször csatlakoztattam akkor simán ment most meg csak nem is érzékeli!Vk itudja hogy mi lehet a gond?
2012. jan. 22. 16:20
 1/5 NaPe válasza:
iTunes le van töltve a gépedre? mert ha nincs töltsd le és szerintem akkor jó lesz:)
2012. jan. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
néztem a válaszod és letöltöttem a iTunes-t de semmi :S azzal sem müködik
2012. jan. 22. 17:06
 3/5 A kérdező kommentje:
tudsz tudni vmi oldalt ahhonnan lehet drivert leszedni?
2012. jan. 22. 17:25
 4/5 anonim ***** válasza:
nem kell driver!!! a itunes nem egy olyan program amivel WINDOWS INTÉZŐBEN láthatóvá válik az ipodod, hanem ami FELISMERI. dugd be az ipodot, lépj be itunesba (legyen bekapcsolva az ipod...) és bal oldali menüben ott is lesz az ipodod. de kezdjük az elejéről: eredeti ipod? touch/nano/shuffle...?
2012. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

iPod nano 5g itt egy kép is :


[link]

2012. jan. 23. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!