Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van 1 80 GB-os belső wichester...

Van 1 80 GB-os belső wichesterem és USB-vel szeretném csatlakoztatni Xbox 360-hoz, lehetséges?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm.
2012. jan. 22. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Persze!


Csak kell venned egy winchester dokkolót. Nem tudom mennyibe kerül, de biztosan jó drága. Szóval nem biztos, hogy megéri.

2012. jan. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszia
2012. jan. 26. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne köszönd, csak adjál pontot.
2012. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen lehetséges, kell hozzá egy külső winchester ház.

Az ára attól függ mekkora a winyó (2,5" vagy 3,5")

Gondolom nem laptop winyóról van szó, hanem 3,5-ről. Ehhez olyan 3ezer-3500Ft körül láttam legutóbb külső házat.


Egy kérdésem viszont lenne, milyen céllal akarod csatlakoztatni az xboxhoz?

Filmeket akarsz róla nézni, vagy azt akarod használni tárolóhelynek?

Ha az utóbbi, akkor arra felhívom a figyelmed, hogy az xbox usb-s tárhelyeknél maximum 16Gb-ot hajlandó kezelni.


Nekem is van egy usb-s laptopwinyóm, 500gb-os, de az xbox csak maximum 16Gb-ot hajlandó elkülöníteni tároló célokra.

Azt a 16gb-ot leformázza a saját kedvére, aztán kezeli, mintha sima beépített winyó lenne.

Amikor újra a pc-hez csatlakoztatom a winyót, akkor azt a 16Gb-ot nem látja (rejtett) és így nem akadnak össze a pc-s és xboxos cuccok.

2012. jan. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!