Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy lehet beállitani, hogy...

Hogy lehet beállitani, hogy forditson az oldal ha nem magyarnyelvű? A beállitásoknál ki van pipálva ez:Kínálja fel az általam nem ismert nyelven írt oldalak fordítását, mégsem ajálja fel ezt a lehetőséget!

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, most ez lehet, hogy nem teljesen válasz a kérdésedre, mert nem értek ezekhez a dolgokhoz, de pl., ha google-ben keresel, akkor ne a címre kattints, hanem lejjebb van, hogy "fordítás" (a tárolt változat mellett), és nekem legalábbis az megcsinálja ezt, amit szeretnél.

Mondjuk én megőrülök tőle, és mindig csak véletlenül megyek rá, de nem erre gondoltál?

2012. jan. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi rendi vagy!de sajna nem teljesen erre gondoltam!emailben kaptam egy linket amit ha megnyitok angol,tesómnál rögtön lejön egy képernyő hosszúságú ikon amin választhatok,h akarom-e forditani én erre gondoltam!remélem érthető amit irok :-)
2012. jan. 23. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaaa, így már értem, igen. De sajnos erre nem tudom a megoldást.

Böngészőbeállításra tippelnék, meg, hogy esetleg az sem mindegy, milyen böngészőt használsz... De passz tényleg, sajnálom. :(

2012. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm azért !:-)))
2012. jan. 23. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!