Lapostévékkel kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Nekem analóg kábeltévém van. Lcd, Led tv készülékeken a tv műsor teljes kijelzőn jelenne meg? Pl:tv2, rtlklub ami 16:9 képaránnyal készülnek? És a Cooltv meg nem úgye mert mikor szélesvásznú a kép akkor is a cool tv nek a logója a kép tetején van nem úgy mint a tv2 nek. Nekem jelenleg CRT tvém van és azon széles vásznú a kép és felül meg alul is fekete csik van
2012. jan. 24. 09:31
 1/6 menta34 ***** válasza:
Persze, ez állítható a tv-ken. Menj be egy nagyobb üzletbe és kérd el a távirányítót, nyomogasd nézegesd :)
2012. jan. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lapostévéken mindegyik csatorna teljes képernyőn jelenik meg ( a legtöbb)

nekem is analóg kábel tv-m van és lcd tv-n teljes képen mennek a csatornák

de azt még hozzá kell tennem hogy mivel analóg a jel és a hd tv felbontása passzív 1080p,,ezért a kép eléggé homályos és rossz minőségű lesz.

Persze nézhető,de nem olyan a kép mint a crt tv-n a kábel tv jel,ott tiszta élénk színes és éles...

hd tv ken a digitális (mindig tv) adás a legszebb

+ lehet hogy a műholdasok is pl. upc

mondjuk azokat nem tudom...

2012. jan. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Le akarnám cserélni a régi CRT tv-met egy ledes tv készülékre.És ezt azért kérdeztem mert kiváncsi voltam,hogy milyen lenne a kép egy lapostévém analóg kábeltévével.

Szerintetek ez jó tv lenne LG 37lv3550?

2012. jan. 24. 11:31
 4/6 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Jó, de ha 94 cm-es kell, én inkább ezt ajánlom: Samsung UE37D5000. A legjobb ár/érték arányú LED TV-k. 8 ezerrel drágább az LG-től.
2012. jan. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy a Samsung lesz!Samsungnak szebb lenne a képe mint az LG nek?
2012. jan. 24. 12:58
 6/6 Nyúlós lónyál ***** válasza:

Szubjektív, én a Samsung-ot részesítem előnyben:


Néhány nagymárka büszkesége


Samsung Full HD LCD tv csúcsmodern képernyővel rendelkezik, a fekete szín minden eddiginél valóságosabban jelenik meg. Fényviszonyoktól függetlenül letisztult tökéletes képet nézhetünk.


A Philips Full HD LCD tv egyik büszke idei darabja a Cinema 21:9, a világ első ultraszéles TV-készüléke, amely tökéletesen visszaadja a rendezők által használt eredeti 2,39:1 filmformátumot. Hagyja, hogy a filmek úgy ragadják magukkal, mint a moziban.


A Sony Bravia Full HD LCD tv a vezeték nélküli technológiát nyújtja a jövő otthona számára. Nem lesznek többé összegubancolódott kábelek ezt az új technológia lehetővé teszi egy médiavevő doboz segítségével, amely akár 20 méter távolságra is tárolható a tv-készüléktől.


Új LG Full HD LCD tv került idén ősszel a piacra, mely keretnélküli és led háttér világítású. A tv-k kerete és képernyője egybefüggő üveglapnak látszó felületet adnak. Alacsony energiafelhasználása mellett kontrasztban gazdag képet nyújt.


Az alkatrészek minőségéhez hasonlóan a kábelek is bizonyítottan hatással vannak a kép- és hang minőségére. A rendszer fejlesztése és bővítése során mindenképp pénzt spórolhatunk meg, mindamellett, hogy már az első bekapcsolástól a készülék valós teljesítményét élvezhetjük. Ne sajnáljuk új tv-nkhez jó minőségű kábelt vásárolni.

2012. jan. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!