Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen távirányítót vegyek...

Milyen távirányítót vegyek kamerához? Többi lent.

Figyelt kérdés
Olyat keresek de nem találok sehol,amivel nem csak zoomolni de irányítani is lehet le fel jobbra balra.Köszönöm a segítséget!!

2012. jan. 24. 23:42
1 2 3
 1/24 tetro ***** válasza:
mi van? magyarul te svenkelni akarsz egy távirányítóval? ezt mégis, hogy gondolod? mi fogja mozgatni a kamerát? leteszed a padlóra, aztán irányítgatod?
2012. jan. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
miért a webkamerát tudom zoomolni és irányítgatni.. akkor??? Digitálist hogyhogy nem lehet????
2012. jan. 25. 01:36
 3/24 tetro ***** válasza:
az a baj, hogy nem írod le pontosan hogy mit akarsz. mit értesz irányítgatni alatt? digitálisan belezoomolni a képbe és abban mozogni? erre a legtöbb vágó program képes. svenkelni akarsz a kamerával? erre egyetlen kamera sem képes magában. egyáltalán milyen kameráról van szó? ha segítséget szeretnél, akkor sajnos le kell írnod normálisan, hogy mit akarsz tudni.
2012. jan. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Milyen kameráról van szó?

Típus?

2012. jan. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
JVC GR-D230 és mikor webkamozok akkor szeretném irányítgatni:) Köszönöm előre is:)
2012. jan. 27. 02:22
 6/24 tetro ***** válasza:
aha. nem lehet ilyet. nem is értem továbbra se, hogy képzeled. mit akarsz irányítani? mi mozgatná a kamerát? leteszed valahová, aztán mozogjon magától?
2012. jan. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

"Milyen távirányítót vegyek kamerához?"


Röviden:


Ne töltsd vele az időt.

Amit szeretnél az csupán álom.

2012. jan. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ha már ilyen okosak vagytok akkor mondjátok meg hogy webkamerával érdekes mód miért lehet zoomolni és azt navigálni??HM??Okostojások :DD
2012. jan. 27. 21:37
 9/24 tetro ***** válasza:
a webkamera mozog mi közben "navigálsz" vele?
2012. jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem a webkamera mozog, hanem ahogy zoomolok azt tudom már irányítgatni nekem így kellene.. nem álló helyzetből:)
2012. jan. 28. 02:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!