Na most mit tegyek?

Figyelt kérdés
3generációs ipod touchom olyan szinten befagy hogy az itunest is befagyasztja és a számítógépen egy alkalmazást sem tudok futtani és restorolni sem tudok. Az apple nél mindig megcsinálják de már nagyon unom elvinni. Ott is befagy de elpostázzák és megjavítják a központi helyen. Azután megint jó minden 2 hónapig. Fagyáásss. Nincs rajta már garancia de érdekes módon ezt a játékot még azóta űzüm hogy volt rajta. Ma már csak szofttverfrissítést vállalnak. Továbbá próbálta resetelni magán a készüléken de el sem jut addig. Eddig sok pénzembe került ez a touch de még több időmbe a javítgatása. Szeretnék egy kézenfekvő de tartós megoldást. Ez is már egy olyan készülák amit a cégtől kaptam egy másik helyett mivel annak is hasonló problematikája volt de gari alatt. Mit tegyeek???
2012. jan. 25. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Cseréld le. Tudom, könnyelmű kijelentés, de ha több mérget eszel miatta, mint amennyi örömöd van benne, akkor nincs értelme az egésznek..

Szerintem nem lehet megjavítani, biztos hardware problémás.

2012. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kösz. Mondjuk nem erre gondoltam de hát nagyon is igazad van.
2012. jan. 25. 20:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!