Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Be szeretnék 5 fontot fizetni...

Be szeretnék 5 fontot fizetni playstation networkre, hogy tudjak Fifában karrier módban játszani magyar csapatokkal. De nem tudok! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
beírtam minden adatot ami a bankkártyámat illeti.Egy dolog nem stimmel,mégpedig a region,oda azt adtam meg hogy United Kingdom (mert azt irták sok helyen hogy ha ezt írom be akkor nem zárolnak le sok dolgot,nem úgy mint ha azt írnám hogy Hungary.)De elvileg semmi közenincs ahhoz nem?Illetve ha van akor befizetnék playstation network card.al is ha úgy jó de azt nemtudom hogy lehet megcsinálni,és nemtudom hogy ha sima bankkártyával nem engedi akkor ezzel a varriációval engedné-e... elöre is köszi a válaszokat!!
2012. jan. 26. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Magyar bankkártyával nem tudsz fizetni az angol storeban, a feltöltőkártya biztos, hogy működni fog.
2012. jan. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és azt hol tudom megcsináltatni?
2012. jan. 26. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit? A feltöltőkártyát?
2012. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a PSN kártyát.
2012. jan. 26. 21:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Az csak egy papírdarab, a rajta található kódot kell beírni és az összeg jóváíródik a psn számládon.


[link]

2012. jan. 27. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!