PS3 vs XBOX 360?

Figyelt kérdés
Melyik jobb? Vagy melyik tud többet? Melyikre jön ki több játék, s az új játékok közül melyikre adják ki hamarabb?
2012. jan. 26. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem XBOX :)
2012. jan. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindkettőre egy időben jönnek ki a játékok.


Szerintem a PS-nek szebb a menüje és jobb fogású a kontrollere, de ez szubjektív. Ami viszont tény, hogy ingyenes a PS Network, ellentétben az XBox Live-al, amiért fizetni kell.


Én a PS-re szavazok.

2012. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Multiplatform ugyanakkor jön ki, exkluzívból ps3-ra van több.
2012. jan. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

PS3 nak jobb fogású a kontrollerje?XD

Ember akkor te még életedben nem fogtál xbox 360 kontrollert XD

2012. jan. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De fogtam, te szarszopó kis b*zi, máskülönben nem lenne összehasonlítási alapom. Az xbox kontroller egy aszimmetrikus, bumfordi és csúnya joystick, de mint írtam, szubjektív a vélemény, nem muszáj egyetérteni velem, patkánykodni és oltogatni meg végképp nem.
2012. jan. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

XBoxnak tényleg jobb, vagyis nekem jobban bejön az Xbox controllerje..

A másik nem áll kézre.

2012. jan. 30. 14:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy elsőnek jobbnak tűnik (engem pl. rohadtul idegesített az elemnek kiálló rész, meg ELEM!! Azzal alapból nem lehet komolyan venni egy ilyen joyt), de aztán úgy is hozzászoknál a PS joyhoz is.

Box joystickja sem szar, csak joystick miatt hülyeség konzolt választani (mint ahogy már írtam: úgy is hozzászoksz a másikhoz, illetve lehet venni hozzá másikat), viszont szerintem is jobb a PS joy.

A D-Pad is szörnyű a box joystickon, meg a SIXAXIS hiányzik belőle, illetve nekem nem tetszik, hogy ha véletlen elejteném akkor betörne a padló.

Ami tényleg jobb benne, az az analóg kialakítása, hogy homorúan van kialakítva, de ez sem valami hatalmas probléma.


Összefoglalva, mert eddig össze-vissza beszéltem:

egyik joystick sem annyira szar, hogy az miatt vegyél másik konzolt, de nekem a PS joy sokkal jobban bejön, de ez szubjektív.

2012. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!