Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha venni szeretnék februárban...

Ha venni szeretnék februárban egy PS vitát,3G-set, vagy a Wi-Fi-set vegyem?

Figyelt kérdés

Van össz-vissz 90.000 Forint amit ráfordítanék, abból ugyan megkapnám a 3G-s vitát, de játékra, és mem. kártyára már nem futná belőle. Amúgy a 3G-sről lehet tudni valamit, hogy mennyibe kerül hozzá a telefonkártya, vagy a havidíja? Vagy a telefonkártyát külön kell megvenni hozzá? Ha igen T-Mobile-nál milyen kedvező konstrukciók vannak (ha van egyáltalán olyan hogy pl havi 3 giga internet, sms-ek, meg ingyenes hívás nélkül, mint a laptophoz a mobilinternet)

Remélem nem bonyolítottam agyon, és köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 26. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vennék a helyedben lopott 3G-s Vita-t.

Ha meg normál boltit akarsz 100 alatt nem kapsz, legalábbis az az ajánlott fogyasztói ár (102k), aminél max 1-2 ezerrel lesz olcsóbb a legolcsóbb helyeken.


Azt viszont nem tudni, hogy melyik szolgáltatóval lesz majd szerződés (valószínű Voda), így nem nagyon lehet erről mit mondani.


De a 3 giga ha rendesen multizol szerintem nem valami sok.

2012. jan. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Konzolokszervizében, és a konzolvilágban a 3g-s ára 90 körül mozog, eszembe se jutott lopottat venni. de akkor mem kártya és játék nélkül megérné a 3g-s? amúgy multizni wifin multiznék itthon, a 3g csak netezésre, böngészésre kéne ha olyan helyen vagyok.
2012. jan. 27. 20:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondoltam, hogy nem lopottan akarod venni, csak kicsit "változatosan" akartam tudtodra adni, hogy nem annyiért adják.

Konzolvilágban tényleg csak 90k körül van, akkor ahhoz nem adnak Sony garanciát, másképp nem lenne ilyen olcsó.


Azt mondom szerintem jobb a wifis verzió plusz egy játék.

Szerintem simán kibírható az a pár óra amíg valaki nincs otthon netezés nélkül, főleg, ha tudsz rajta filmet nézni/zenét hallgatni, vagy a legfontosabb: játszani.


Főleg, hogy még azt sem tudjuk milyen a böngészője, ha olyan szar, mint a PS3/PSP böngészője, akkor amúgy sem hiszem, hogy sokat használnád bárhonnan is a 3G-t.

Bár a Sony figyelt most mindenre, tanult a korábbi hibáiból, szóval szerintem már minden rendben lesz a böngészővel is, akkor is inkább a játékot választanám.


Vagy várd meg amíg meglesz, hogy melyik szolgáltatónál milyen csomagokba lehet majd kapni.

2012. jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, én nem pár órára gondoltam amíg nem vagyok otthon, hanem pl. mikor hétvégére elutazok vagy ilyesmi szituációkban használnám a 3g-t.
2012. jan. 28. 22:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Te tudod, hogy neked mennyire fontos a 3G.

Úgy tudom alapból van pár demo program a Vitan, szóval ha nincs pénzed játékra lehet 1 hónapig még azokkal is el lennél, aztán majd veszel játékot.


Még amúgy is van vagy 1 hónap megjelenésig, addig kiderül, hogy egyáltalán lesz-e bármelyik szolgáltatónál is kapható.

2012. jan. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!