Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy MP4 lejátszót és...

Glekfan kérdése:

Vettem egy MP4 lejátszót és filmet, klippet akarok rá tenni de hogyan?

Figyelt kérdés
Vettem egy LAZER mp4 lejátszót és egy klippet szeretnék rá tenni,de nem tudom milyen formátumba tegyem rá mert amit letöltöttem mp4 formátumba klipp azt nem találja?És ha meg van akkor mivel tudom leszedni a klippet a youtouberól olyan formátumba amit le is játszik???
2012. jan. 27. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Konvertáld át kisebb felbontásra.
2012. jan. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
DE MIVEL???????????????????????
2012. jan. 27. 13:24
 3/9 anonim ***** válasza:
google a barátod...
2012. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz válaszolni rendesen akk ne is válaszolj!!!!!
2012. jan. 27. 13:33
 5/9 A kérdező kommentje:
XD
2012. jan. 27. 13:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi a pontos tipus? CD-t kaptál hozzá?
2012. jan. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy iylen no name cuccot nem biztos, hogy mindenki ismer.

Szépen utánanézel a használati útmutatóban, milyen formátumokat játszik le, megnézed milyen konverter progit kaptál hozzá, vagy keresel egyet a googleben.

Megkeresed a hülye videót eleve olyan formátumban, ha nincs, akkor olyanban, amit át tudsz konvertálni. Rátöltöd, és kész. Ha szerencséd van, viszi is, ha nem, nem, az olcsóbb típusok sajnos nem mindig csinálják a dolgukat.

2012. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Használtam vettem!De nem tom nekem 15000 nem olyan olcsó...Bár az az újnak az ára!
2012. jan. 27. 18:03
 9/9 A kérdező kommentje:
Jah LASER nem LAZER :D
2012. jan. 27. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!