Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PSP-m frissítés közbe lemerült...

PSP-m frissítés közbe lemerült!? Pls

Figyelt kérdés
És azt szeretném kérdezni mert nekem 3000-es van, és hogy ilyenkor alaplapot kell cserélni psp-be ami 20.000-ft:( Nem tudtok valami olcsóbb megoldást?
2012. jan. 27. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt meg hogy sikerült ?
2012. jan. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 LinuxPower ***** válasza:

Miért nem raktad frissítés előtt töltőre te okos?

Amúgy minek bele új alaplap?? Elviszed konzolos szervízbe, ott pár ezer Ft-ért rendesen frissítik a PSP firmware-ét, és kész...

2012. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha ez ilyen egyszerű lenne...Bevittem szaküzletbe.Ezt a 3000-es et nem lehet,nincs hozzá kitalálva semmi.Csak a régebbit lehet.És azért nem raktam fel töltőre mert először frissített,és nem írta ki hogy fel kell rakni,mivel még sose csinált ilyet nem gondoltam...De bevittem szegedre egy boltba valamit megpróbáltak,de nem sikerült most valamit megint megpróbálnak rá feltölteni remélem ez sikeres lesz...
2012. jan. 31. 18:56
 4/5 anonim válasza:
ki vagy te minden psp kijelzőjén a jobb felső sarokban mutatja hogy mennyi az idő és mennyin van az aksija akkor te egy vak vagy megkellett volna nézni és utánna kellett volna frissíteni ja és a pspk mnem szokták kiadni hogy (töltsd fel)
2012. febr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Látom te még annyira sem értesz hozzá mint én...Amikor frissített max-on volt az a kis akkumlátor.Mondták is aq boltosok hogy ilyenkor a psp elhasználja az összes energiát...Abba szólj bele ilyen biztosan aminek van alapja.
2012. febr. 3. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!