Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 5.1-es házimozinál mindegy,...

5.1-es házimozinál mindegy, hogy hogy rendezem el az 5 hangszórót? Vagy megvan, hogy 2-t hátad mögé 3 eléd, vagy nemtudom.

Figyelt kérdés

2012. jan. 28. 22:36
 1/8 anonim válasza:
A mélynyomót azt gyakorlatilag mindegy hova teszed, van egy hangszóró (nem tudom mi a neve, valami "center speak"-re emlékszem) azt középre a Tv alá, ha úgyvan elé, de a tv-vel egyvonalba, aztán utána kettőt a két első, kettőt pedig a 2 hátsó sarokba, de az nem mindegy hogy melyik megy előre, melyik hátra, melyik jobbra, és melyik balra, ezt pontosan én sem tudom.
2012. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

Az ajánlott elrendezést lásd a képen.

"Hörer" németül a hallgató, vagyis te.

2012. jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2012. jan. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szomszédomnak van egy házimozija, de új hangszórókat vett.Kölcsönbe adná, de nekem nincs Blu-ray lejátszóm, csak egy TV-m(LG LW5500) és arra tudom csatlakoztatni a hangszórókat?
2012. jan. 28. 22:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, külön erősítő kell hozzá.
2012. jan. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezek kicsik amúgy(ökölnyiek), és valami noname márkájúak.130, vagy 120 Wattosak azthiszem.Jók azok, vagy gyengék?(én egyáltalán nem értek hozzá, bár szerintem rájöttetek)
2012. jan. 28. 23:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Ökölnyi hangszórókkal az összteljesítményük se lehet 120-130 watt. De nem is a papíradat számít.
2012. jan. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De akkor nem lehet rákötni a TV-re így simán?Kell hozzá még vmi?
2012. jan. 29. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!