Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit csináljak hogy a féléves...

Misi1993 kérdése:

Mit csináljak hogy a féléves ps2 beolvassa a cd-ket? A cd-k nem karcosak, a ps is jól működik a fej is tiszta, nincs megrepedve, és a készülék sem öreg.

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A tüneteket soroljad.Gondolom berakod a cd-t és elôjön egy ilyen piros fos.Igaz?
2012. jan. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 LinuxPower ***** válasza:
Vagy rosszul ítad ki a lemezt vagy nincs chip-elve PS2.Ha eredeti lemezről van szó, akkor próbáld ki másik PS2-vel és ha azzal se megy, akkor a lemez rossz.
2012. jan. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az első kérdésre a válaszom nem.nem jön be ilyen piros fos,simán beleteszem a cd-t,kiírja hogy reading disc,majd azt hogy not disck read error,pedig a cd nem karcos.
2012. jan. 31. 00:01
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos kénytelen vagyok a második válaszra is nemet mondani.a ps gyári nincs kichippelve és szervizben sem járt még.A lemez pedig karc por és repedésmentes.Kérlek írjatok valami jó tippet még,mert tiszta függő vagyok és lassan habzani fog a szám ha még egy napot ki kell bírnom nélküle.((:
2012. jan. 31. 00:05
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,megoldottam a problémát.

Kib**sztam az ötödikről,majd elvittem szervizbe.

Minden gond nélkül elfogadták,hogy a termék szervizre szorul.

2012. febr. 6. 13:04
 6/6 anonim válasza:
cd lemez nagyobb fordulatszámon pörög a gépben,a helyedben nem erőltetném.a vastag gép a megoldás,az enyém 9 éves dvd-t régóta nem olvas be de a cd részével semmi gond.arra azért kíváncsi lennék hogy milyen cd-s progikkal játszol.
2012. ápr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!