Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri még Playstation 2 (...

Megéri még Playstation 2 ( PS2) konzolt venni?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék 50-60 e Ft-ot kadni Playstation 3-ért vagy Xbox360-ért.

Nem annyira elavult?Kapható még rá játék?

Mennyivel rosszabb a grafikája a drágább gépeknél?


2012. jan. 31. 15:31
 1/9 anonim válasza:
Annyira azért nem elavult,meg persze csinálnak még hozzá játékot de nem gőzerővel.A grafika az jóval rosszabb a PS3-nál,nekem volt PS2-m de egész tűrhető.Abból a szempontból is jó hogy olcsó játékok vannak rá,és maga a gép is olcsó.
2012. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

persze hogy kapható még rá játék...de új játékokat szinte egyáltalán nem adnak ki rá.

hát nem olyan nagyon sokkal rosszabb, de azért azoktól a fullHD-s ps3-as játékoktól távol van.

nekem is volt ps2-őm, nagyon fasza kis konzol.

:) de a mai-któl távol van.

én úgy gondolom hogy egyáltalán nem elavult.

sokan így gondolják ezt, de nem igaz.

szerintem megéri ilyet venned, ha nem akarsz ps3-at vagy xboxot.

de én szivem szerint a psp-t ajánlom.

ugyanolyan a grafikája, (talán egy gondolattal rosszabb, de nem ez számít csak) ebbe van wifi...hát olvasgass...

2012. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem mindbe van wifi. 1 20-30e-s psp-be nincs. Olyan 40 körüliekben már van, de akkor már Xbox..
2012. jan. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A ps2 még megéri, természetesen játékok is vannak rá, sőt még csinálnak is hozzá. Egyébként már a ps2 höz is lehet kapni mozgásérzékelős kamerát meg minden féle egyéb cuccot. Sőt Amerikában állítólag hiánycikk tehát ott még mindig kereset tárgy. Egyébként a kisebb játékokat még kiadják rá.
2012. febr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szia! Én most adom el 39e-ért a ps3 gépemet. írj ha érdekel!
2012. febr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
minden psp-be van wifi
2012. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A ps2 jó választás!!!

Természetesen hardverileg sokkal jobb a ps3, de nem mindenkinek ez számít..!

ps3: 3D,Blu ray, csúcs grafika..nagyon modern...!

Ps2 grafikája is nagyon jó!!!! És rá nagyon sok jó játék..!

Sajnos már új játékokat nem nagyon gyártanak hozzá, de pl: a Fifa 13 elvileg kijön még ps2-re...!

Olvastam olyan cikket is, amely szerint még mindig kapós a ps2, és nem győzik gyártani...! 2012-es hír, és ráadásul úgy, hogy már 5 éve piacon van a ps3!!!

EZ HATALMAS DOLOG!!!! Szerintem a ps2-ért sokkal jobban odáig voltak,mint most a ps3-ért..!!! Emlékszem mikor bejött,szinte mindenki meg volt érte őrülve...! A ps3-nál már ezt nem annyira tapasztalta....!!!!

Elakartam adni a ps2-met, de aztán nem adtam el, mert mondták, h ne adjam el, és nagyon sokan akarnak még venni...! Itt nálunk az Auchanba is még 25ezer forint..!!! Azért ez ELKÉPESZTŐ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bár én NINTENDO párti vagyok, de le a kalappal a ps2 előtt!!!!!!! És azért a grafikája is jó, persze nem ps3-as grafikájú, de nagyon jó...!!! A lényeg,hogy kivehető legyen az ember, a tér..pl: egy kocsi stb...! És ez már meg volt a ps1-en is..!!!!!!!!! Az már csak hab a tortán, ha még jobb grafikát csinálnak, de már a ps1-nek is nagyon jó grafikája volt...!!! A ps2-nek még jobb, a ps3-nak meg már csúcs grafikája van, de nem minden a grafika...! Nekem megfelel a ps2 grafikája is.Pl: Harry Potter játéknál, szép a grafika, szépen meg van csinálva a suli,kivehetőek az emberek stb...! Remélem értitek mire gondolok...!

Szal jó a ps2!!!!

MEGÉRI!!!!!

2012. aug. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A ps2 nagyon jó.A legjobb playstation.Olyannyira jó,hogy amikor kijött a ps3,4 nemnagyon vették mert mindenki maradt a jó ps2nél.Játékokat mai napig gyártanak rá.grafikával semmi gond.gta v is simán megy rajta.Én ilyen helyen dolgozok és ajánlom a ps2 én nem cseréltem le pedig megtehettem volna.ott a psp is mely éppen olyqn,mint a ps2:-)nagyon kerestett dolog ez is az is:-)
2014. szept. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A ps2 nagyon jó.A legjobb play station.Olyannyira jó,hogy amikor kijött a ps3,4 nemnagyon vették mert mindenki maradt a jó ps2nél.Játékokat mai napig gyártanak rá.grafikával semmi gond.gta v is simán megy rajta.Én ilyen helyen dolgozok és ajánlom a ps2 én nem cseréltem le pedig megtehettem volna.ott a psp is mely éppen olyan,mint a ps2:-)nagyon kerestett dolog ez is az is:-)
2014. szept. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!