Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox360-ra vagy ps3-ra lehet...

Xbox360-ra vagy ps3-ra lehet játék magyarítást rakni?

Figyelt kérdés
Például vettem egy játékot, de én a történetet is érteni szeretném, lehet valamilyen módszerrel mondjuk a HDD-re rakni egy magyarítást? Vagy akárhogyan (eredeti) játékot magyarítani?
2012. jan. 31. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem.

Van ami megjelenik magyarul is, de nagyon kevés, mert itthon nagyon kevesen vesznek játékot, mindenki letölt, így nem éri meg a cégeknek magyarra fordítgatni.

Meg kell tanulni angolul, más nem nagyon van...

2012. jan. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kár, pedig pár játéknak a története is érdekelne, nem csak végigtolni azt kész, pl: az assasin's creed sorozat jó lehet magyarul, vagy a NFS the run. Tudom, kijött pc-re is, de szerintem sokan vannak úgy mint én, hogy konzolon jobb. Kiadhatnának valami programot, hogy nem a lemezről, hanem a hdd-ről olvassa be a szöveget, vagy mittomén.
2012. jan. 31. 18:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz fel is kéne törni a gépet.

Nem beszélsz amúgy se angolul/németül/olaszul/stb?

Ezek a nyelvek általában szoktak lenni feliratban.

2012. jan. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Feltört lemezekre lehet tenni, ami kifejezetten az adott x360 játékra csináltak. Nekem a GTA4 magyar feliratos boxon.
2012. febr. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó nektek, nem beszélek csak magyarul, de nem akarom feltörni a konzolt, mer illegális, az új játékok nem futnak rajta, és nem birok demókat leszedni, mer bannolnának live-ról. Amúgy is ps3-am lesz, és arra meg még nincs se chip, se flash.
2012. febr. 1. 17:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Téves, PS3-ra minimum 1 éve van flash, de talán már régebb óta is.


Hogyhogy csak magyarul beszélsz?

Túl fiatal vagy és nem tanulsz még nyelveket, vagy már túl idős és még nem volt divat az angolt oktatni suliban?

Mindenképp érdemes valamilyen világnyelvet (angol/német/spanyol/stb) megtanulni, én is játékokból és filmekből tanultam meg kb az egészet, és jól jött, mert a játékoknál is érteni a sztorit, ami nélkül nem is tudnék élvezni egy játékot, meg filmeket sem kell a szörnyű szinkronnal néznem.

2012. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tanulj angolul megéri :) Kezd a nyelvtanulást a Heavy Rainnel HATALMAS játék, nekem nagyon bejött :)
2012. febr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!