Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez a kérdés tudom hogy nem...

Ez a kérdés tudom hogy nem ide tartozik, de nincs ilyen jellegű rovat sajnos ezért írok ide. Hogyan állítható be humax típusú műholdas beltéri egységen a FEM3 és a PRO4 tv csatorna? Mától indultak ezek de én nem tudom fogni. Mit tudnék tenni? Help!

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 11:11
 1/9 legendavagyok01 ***** válasza:

Van ilyen kategória (bár lehet itt is tud segíteni valaki). Elektronikus eszközök/Szórakoztató készülékek. Lehet át is teszik, de ha nem, akkor ott is kérdezz, több tv szaki jár oda.

Egyébként szerintem a szolgáltató oldalán nézz szét vagy a beltéri használatijában.

Itt például UPC beállítás:

[link]

2012. febr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 nrrolli válasza:

Szia ezen a fórumon 100% tudnak segíteni

[link]


A beltéri egység típusát is add meg :) ha kérdezel tölük:)

2012. febr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ja,bocs.elfelejtettem ideírni hogy digi-s vagyok.
2012. febr. 2. 09:52
 4/9 A kérdező kommentje:

HUMAX DIGI+IV a beltéri egység típusa.


HELP!!!

2012. febr. 2. 09:54
 5/9 nrrolli válasza:
Az általam ajánlott FORUMOT felkerested??
2012. febr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 legendavagyok01 ***** válasza:

Itt a digis használati útmutató:

[link]


Egyébként ezt találtam még:

Felkerült a FEM 3 és a PRO4 a Digi TV műholdas hálózatára!

A két csatorna tesztje a 12,563(V) GHz-en indult el (SR:27500 FEC:3/4), az előfizetőknek ezt a frekvenciát kell lekeresniük.


Ha pedig nem találja meg a csatornákat, akkor hívd fel az ügyfélszolgálatot, azért vannak.


Illetve itt egy kérdés gyk-n.

Ha nem megy , írj privátot a kérdezőnek, akinek már összejött.

2012. febr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 legendavagyok01 ***** válasza:
2012. febr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
központilag kapcsolták be a csatornákat.most már van a FEM3 meg a PRO4 is.úgyhogy most már happy :)
2012. febr. 2. 11:55
 9/9 A kérdező kommentje:
azért köszi a segítséget.
2012. febr. 2. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!