Ps3 vagy PsVita?

Figyelt kérdés
Úgy tervezem, hogy hamarosan beszerzek egy konzolt, és a ps3-on ill. a vitán gondolkozok. Szerintetek melyik jobb?
2012. febr. 1. 13:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ps3
2012. febr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Blue85 válasza:
attól függ, h akarod-e hordozni. Ha nem, akkor ps3, ha igen akkor értelemszerűen a Vita
2012. febr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Bát nem rossz hardver a Vita, kérdéses, hogy ha ilyen mértékben fejlődik a mobil piac, meddig lesz versenyképes. Egyelőre még sem a japánok, sem az amcsik nem haraptak rá.
2012. febr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést! A két termék nem ugyanabban a kategóriában indul. Előbbi egy asztali, a másik meg kézi konzol. Az egyik nem helyettesíti a másikat!

Így válaszolni sem lehet a kérdésre.

2012. febr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

#3


US-ben meg sem jelent, csak Japánban.

Ez meg a nem fogy hülyeség, index szintű hozzá nemértő oldalak írnak csak ilyeneket.


Amúgy jó dolog a PS Vita, de egy asztali konzol mindig is jobb lesz, mint egy hordozható.

2012. febr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Tudod előrendelések számából sok mindent le lehet szűrni. Például azt is hogy elég kevés.

Amúgy ha IGN-en írják én azért hiszek nekik, ők elég hozzáértők.

Én se azt mondtam, hogy sz@r, hanem, hogy nem biztos, hogy hosszútávon versenyképes lesz.

2012. febr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

IGN-t inkább hagyjuk, elég balf.sz egy oldal.

Arra jó, hogy játékhíreket megtudj, de amúgy egy elég szar oldal, hülyeségeket írnak, teljesen szubjektív, stb.


Ha az eladásokat nézzük, egész jól nyitott, aztán második hétre visszaesett, nagyon.

Ez mind igaz, de nem ártana megnézni mondjuk más konzolok, vagy a korábbi PS termékek második hetét sem.

Mindegyiknél nagyon sokat esett az eladás második hétre, úgy tudom PS2-nél még rosszabb volt a helyzet, és a mai napig a legtöbbet eladott konzol, valószínűleg az is marad most már mindörökké.

2012. febr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Ne siess a PS Vita vásárlással, az elég lassú és lefagyós!

Egyelőre...de fejlesztik, hátha később jobb lesz!

2012. febr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Előző:


ezt hol olvastad?

Néztem róla ezer videót, ezer review-ot, és sehol sem írtak/láttam még egy kis akadozást sem.

Fagyást meg pláne.


Ha valami elfogult/hozzá nem értő oldalon olvastad, oda nem néznék fel többet.

2012. febr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Ha van neked okostelefonod. Akkor PS3!

Sztem PS3 választhatsz mert sok játékok.PS Vita majd veszel máskor . :)

2012. márc. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!