Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3-on az eredeti játékot...

PS3-on az eredeti játékot hogyan tudom rátelepíteni a PS3-ra a CD-ről?

Figyelt kérdés
Mondjuk ilyen játékot szeretnék rá tenni hogy Uncharted 3,WWE12,Assassin's Creed.Új vagyok még PS3 terén sajnos :(
2012. febr. 1. 18:07
 1/8 LinuxPower ***** válasza:

Mármint a Blu-Ray-ről? (a „CD” NEM egyenlő az összes létező optikai lemezzel!!!)

Egyrészt nem hiszem hogy lehetne, másrészt meg minek akarod, hogy az is plusz helyet vegyen le a merevlemezről?

2012. febr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előző, mi más vegyen le helyet ha nem a játék ? Legalább kíméli az olvasófejet. Amúgy lehet valahogy de én már elfelejtettem.. :P
2012. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sehogy, vagy magától megcsinálja, vagy nem lehet telepíteni.

Van sok játék (codok, Killzone, stb) ahol 0 vagy csak kevés (100 mega alatti) adatot másol fel, ott nem tudsz mit tenni.

2012. febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Xbox-nál fel tudod telepíteni :D

Cseréld le.

2012. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző:


ha 1 hétig lett volna ps3-mad, most nem beszélnél ilyen hülyeségeket.

2012. febr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor biztos szidnám, és nem semlegességet éreznék érte...
2012. febr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nálad ez a semlegesség akkor jobb ha az együgyű kis világodban maradsz. :)

Még mielőtt vmi fanboyosat szólnál vissza, közlöm, hogy boxom és psem is volt, és mindkettőt más apróságok miatt szerettem.

2012. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megtérült az a sok elpocsékolt idő, amikor próbáltam értelmesen érvelni fórumokon, hogy igazából mi is az igazság, ma már az ilyenekre csak pár smiley-t bírok ellőni:

:D

2012. febr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!