KillerTomi kérdése:

Xbox hiba tugya valaki a megoldást ara hogy miért irja ki az xboxom azt hogy unsuported disc?

Figyelt kérdés
az lenne a bajom,hogy most vetem egy új xbox 360-at és van rajta 2.0 flash de az újabb játékokat nem viszi mint például call of duty modern warfare2 vagy black ops ezeknél azt irja ki hogy unsuprted disc (nem támogatot lemez) pedig sokszor probáltam kiirni kb 10 db lemez veszet oda probáltam ABGX el pachelni de akor meg valami ojasmit ir hogy vegyem ki a lemezt s tistitsam le utána inditsam ujra a játékot. pedig uj lemez :s ha valaki tugya a megoldást akor légyszi irjon!
2012. febr. 2. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
ez azt jelenti hogy nem támogatott a lemez tehát nem abban a formátumban van megírva amit a gép visz
2012. febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de akkor meg milyen formátumba írjam?
2012. febr. 21. 15:46
 3/6 kutyafülgfdsfgsdfg ***** válasza:
Nekem még nincs zikszboxom:)de azt tudom,mert a GOOGLE segített,hogy dupla rétegű DVD-re kell kiírni a játékokat.Ha arra írtad,és még akkor sem jó,akkor a DVD íróddal van baj!
2012. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ara írom ki duplára de a dvd írot azt direk azért vetem hogy

xbox játékot tudjak irni (a pc-s azt monta ezel simán lehet irni x box ra lemezt.

Szerintem azal van baj ahogy ki irom :( ha valakinek van xboxa akor mongya már el mivel és pontosan hogyan irja ki :)

2012. márc. 3. 07:41
 5/6 kutyafülgfdsfgsdfg ***** válasza:

Goodle segített:)


[link]

2012. márc. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az lehetséges hogy nem jól flashelték meg vagy régi flash-et rakot rá vagy ijesmi?
2012. ápr. 26. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!