Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek a "Panasonic...

Mi a véleményetek a "Panasonic RP-DJ120E-W" fejhallgatóról?

Figyelt kérdés

Olcsóbb, de elfogadható minőségű fejhallgatót szeretnék venni (max 7000ft-ért), és neten találtam ezt a típust. Vélemények érdekelnének kimondottan erről, illetve a panasonic fülesekről. Továbbá, ha van jobb ötletetek, akkor szívesen várom az ajánlatokat is.


Panasonic RP-DJ120E-W gyári adatai:


Frekvenciaátvitel: 14 Hz - 24 kHz

Meghajtó egység (átmérő mm-ben) 28.0

Impedancia (Ohm) / 1KHz 24.0

Érzékenység (dB/mW) 105.0

Max. bemenet (mW) 1000.0

Frekvenciamenet (Hz - KHz) 12 Hz - 25 kHz

Kábel hossza (m) 2 m

Tömeg (g) vezeték nélkül 96.0

Mini csatlakozódugó ( 3,5 mm átmérő)

Csatlakozódugó adapter ( 6,3mm átmérő)

Csatlakozódugó típusa Arany

Mágnes típusa Neodymium


kép:

[link]


[link]


2012. febr. 3. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen, csak ezüst szinű. Mikor vettem, az első gyárilag recsegett. De kicserélték szó nélkül. Második már jól működött. Én dj célokra vettem, nah arra nem vált be, nem szigeteli eléggé hozzá a fület, és kevés a dB. Viszont laptop mellé tökéletes, kényelmes viselet, egész dögösen szól az árához képest. viszont egy bulin az egyik csuklója eltört, amit ragasztással tudtam javítani, szerintem ez ilyen sérülékeny gyengepontja.
2012. febr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én elsősorban otthoni laptopos illetve utazás közbeni zenehallgatáshoz használnám. Arra akkor megfelelő? Mély hangok elfogadhatóan buffognak rajta? :D
2012. febr. 3. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!