Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek ha azt mondom a...

Szerintetek ha azt mondom a szüleimnek hogy kérek egy IPADET és akkor nem kérek 1 vagy 2 évig semmit akkor megveszik nekem?

Figyelt kérdés

És tényleg lehet vele telefonálni?

Nagyon megtetszett és szeretnék egyet.


köszönöm a választ


2012. febr. 3. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Anyukádék anyagi helyzetétől függ.. én hiába kérek, úgyse kapok, mert nem tudják megvenni
2012. febr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

iPad-el nem lehet telefonálni.

Nem kérsz semmit 1-2 évig? Én is mondtam ezt pár éve, de valahogy pár hónap után mindig más kellett volna. Nekem nem vettek ilyen drága készülékeket. Feleslegesnek tartom.


Egyébként nem ismerjük sem a szüleidet sem az anyagi helyzeteteket, nem tudjuk megmondani, hogy megkapod vagy sem.

2012. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ipad 2 vel
2012. febr. 3. 17:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Azzal sem, nincs benne GSM modul, azokkal sem lehet amibe sim kártyát lehet tenni, mert azzal maximum mobilnetezni lehet.
2012. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi
2012. febr. 3. 17:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyáron elmész dolgozni valamit, és megveszed a saját pénzedből. Majd meglátod, hogy a nehezen megkeresett pénzedet nem fogod ilyen hülyeségre költeni. Mármint nem hülyeség, ha az embernek tényleg szüksége van rá, vagy van annyi pénze, hogy ez a kiadás meg sem kottyan neki.
2012. febr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
17:38as, jó nagy hülyeséget mondtál! Galaxy Tabom van és lehet vele telefonálni...
2012. ápr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

10:53-as

Jó nagy hülyeséget mondtál...

Igen, Galaxy Tabbal lehet telefonálni de iPad 2-vel nem...

2012. ápr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja és ezzel:

"azokkal sem lehet amibe sim kártyát lehet tenni, mert azzal maximum mobilnetezni lehet."


Ezzel azokra az iPad-ekre céloztam amibe sim kártyát lehet bele tenni mert van bennük 3G, a Galaxy Tab ebben a témában fel sem merült amíg be nem nyögted. A kérdezőt végig az iPad érdekli/érdekelte.

2012. ápr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!