Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnék kiírni egy 8 és...

Hogyan tudnék kiírni egy 8 és fél gigás játékot egy normál dupla rétegű lemezre, hogy vigye az xbox360?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm említette, hogy meg lehet csinálni, valami lezárás nélküli írást említett, de kérlek titeket, ha valaki tudna segíteni, pontosan leírná hogy mit kell tennem? Vagy milyen dvd-t vegyek illetve hogy mennyibe kerül egy másfajta lemez? Kiírás nélkül fel tudok másolni xbox360-ra játékot? Mert ha lehetséges, akkor úgy csinálnám meg. Köszönöm a segítséget előre is
2012. febr. 3. 20:00
 1/4 anonim válasza:
akkor az a játék vagy nem Xbox játék vagy van még ott valami aminek semmi köze a játékhoz. mivel minden xbox360 játék vagy akkora hogy ráfér 1 dupla rétegűre, vagy fel van gyárilag darabolva úgy hogy a ele játékot egy egyes lemezzel viszed, a másik felét meg utánna a második lemezzel!
2012. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kitömörítettem a rar fájlt, kaptam egy iso fájlt és egy dvd fájlt. A dvd fájlt módosítottam hogy kitudjam írni, de azt írja, hogy nem fér rá a lemezre, ennek a mérete 8,13 giga. De nem viszi fel a 8,5-ös dvd lemezre.
2012. febr. 4. 11:45
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Azért ekkora az a játék mert ez már az új generációs írási módszerrel készült (xgd3). Az elöttem válaszóló nem ért hozzá ne halgass rá. Az eddig használt duplarétegű dvd-id még mindíg jók ezekhez, csak a kiírási mód más az xgd3-as játékoknál. Keress rá google-n hogyan hogy Xgd3 lemezek írása, és tuti találsz róla helyes kiírási módszert (amúgy csak az LT 2.0- és az LT 3.0-ával flashelt xboxokon futnak az xgd3-as játékok, ha ezeknél régebbi Flash van rajta akkor ne is próbálkozz).
2012. febr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm, hogy ilyen normálisan el tudtad nekem magyarázni. Nagyon sokat segítettél a hozzászólásoddal.
2012. febr. 4. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!