Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha olyan gagyinak tartják a...

BERTALAN11 kérdése:

Ha olyan gagyinak tartják a cruzer by crafter gitárokat hogy lehet hogy olyan szép gitárokat csinálnak amit én még nem láttam a pl:fendretől a gibsontól?

Figyelt kérdés
mindenki azt monja hogy nem igazi fából készűl igez ez??
2012. febr. 3. 22:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elvileg tömör fából vannak a Cruzerek is. De áruk alapján valóban nagyon valószínű, hogy rosszak. Nem tudom, mit értesz azon, hogy szebbek mint a márkás gitárok, képen sztenderd gitárnak néznek ki, a valóságban meg tuti csúnya a kivitelezésük.
2012. febr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem hanem hát rengetegen azt mondják hogy jaj ez ilyen ez olyan vegyél használtat és nem tudom eldönteni hogy most jó e a cruzer vagy nem nekem is cruzerem van de szerintem egész jó
2012. febr. 3. 22:22
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem, nem jó.

Szerinted azért jó, meg azért szép, mert kezdő vagy és nem értesz hozzá.

Meg nyilván sok Fendert és Gibsont fogtál a kezedben eddig...

2012. febr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nos gibsont meg fendert nem fogtam még de azért hasonlóan jó gitárt fogtam már és nem vagyok kezdő már 3 éve gitározok és már nagyon jól megy
2012. febr. 3. 22:30
 5/14 anonim ***** válasza:

3 év után még simán lehetsz nagyon kezdő, de nyugodtan mutass valami felvételt és cáfolj meg.

Konkrétan milyen hasonlóan jó gitárt fogtál eddig, ami rosszabb minőségű volt, mint egy Cruiser?

2012. febr. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3 év még bőven kezdő. Én 10 éve gitározok, játszottam már Fenderen és Gibsonon is, amíg nem próbáltad, elképzelni se tudhatod, milyen egy minőségi gitár. Ha olcsón kell jó, vegyél Cortot. A többi felejtős.
2012. febr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Juteszembe, arról nem is beszélve, hogy lehet valaki hihetetlen technikás gitáros 2-3 év után is, attól még a hangszerekhez, erősítőkhöz nem fog érteni, mert ahhoz évek kellenek, végigpróbálni, pontosabban birtokolni sok féle cuccot (az, hogy egy hangszerboltban, hangzavarban pötyögsz rajta 10 percet egyenlő a nullával), használni otthon, zenekarban, élőben...

Így jönnek ki a valódi különbségek.

Bizonyos esetekben egy csúcs és egy középkategóriás gitár között sincs hatalmas különbség (vagy legalábbis nem akkora, mint árban), de sokszor pont azon az apró különbségen múlik, hogy átszól-e a gitár a zenekaron, vagy hogy olyan íze lesz a hangnak a felvételen, hogy csak azért hallgatja az ember újra a gitárszólót...

2012. febr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ááááhhhhh igazad van hát nem igazán tudok sokat az erősítőkről meg a gitár fajtákról bár valamennyit tudok de attól még nem vagyok tuti gitáros 2 3 év után de azért megy
2012. febr. 5. 18:37
 9/14 anonim ***** válasza:
Magyarul eljutottunk odáig, hogy fingod nincs miről beszélsz...
2012. febr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én 5 éve gitározom, volt szetencsém top-minőségű Fendereken játszani hangszerboltos ismerős révén. Most kaptam egy Cruzert egy ismerősömtől és tényleg nem a legjobb, de tanulgatni, gyakorolni tökéletes.
2014. szept. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!