Miért akadozik a Need For Speed Carbon? /Többi lent/

Figyelt kérdés
Az én gépem adatai: intel core i5 3.20GHz proci, nvidia GeForce GT240 videókártya, 4GB RAM és win 7 van a gépemen. A Need For Speed Carbon ajánlott gépigénye 1.7GHz-s proci, 512mb-os videókártya (enyém azt hiszem 1gigás). Nem értem hogy miért akadozik a játék, ha kb. 2szer jobb gépem van annál, ami a játéknak kell. Láttam már ezt a játékot win7en tökéletesen akadozás nélkül, akkor az enyémén miért akadozik?
2012. febr. 3. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáltad már úgy, hogy lejjebb vetted a grafikát?! A videokártyád nem egy mai darab, bár igaz, hogy a játék se. Próbáld meg esetleg alacsonyabb felbontáson, alacsonyabb grafikai beállításokkal! Ha a probléma továbbra is fennáll, akkor más jellegű probléma van.

Elsősorban én a vga körül szaglásznék..

2012. febr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nvidiának van kezelőpultja amivel minden alkalmazás grafikáját külön-külön álithatod... Vedd lejjeb a grafikát... és tedd feljebb a teljesitményt... És jolesz..
2012. febr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam max. grafikán, és a legalacsonyabb grafikán is, de a legmagasabbon és a legkisebben is ugyan úgy akadt. És tervezem hogy idén veszek egy jobb videókártyát.
2012. febr. 4. 13:36
 4/5 A kérdező kommentje:
GhostRyder: nem értek ennyire a gépekhez az a gond. Egy számítógép szerelő is ezen a héten volt itt a hangkártyám miatt és most nem ér rá pár hétig. De azért köszi a segítséget!
2012. febr. 4. 13:38
 5/5 anonim válasza:

Nekem is ez a problémám hogy simán vibbie kéne maxon de egyszerűen néha belaggol annyira idegesít!

Most felteszem a 1.4 es pachet de nagyon elbasztak valamit ezzel a gameval!

2012. nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!