Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnék a hifire USB...

Hogyan tudnék a hifire USB pendrive-ot csatlakoztatni?

Figyelt kérdés
A számítógépre rá tudtam csatlakoztatni a hifit,de most elköltözik a számítógép én viszont nem akarok állandóan CD-t irogatni a hifihez.
2012. febr. 6. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet kapni MediaM-ban szivargyújtóról működő mp3 lejátszót, annak van kimenete (Jack, illetve rádiós), bemenete (jack, USB, memóriakártya) ezt hozzá tudod kötni a hifihez akár kábellel, akár rádiósan.


Csak a tápellátást kell megoldanod, mert mint mondtam eredetileg szivargyújtós. Kb 4000 Ft a lejátszó, +- 1000 egy táp max.


USB-n levő zenét max így lehet hallgatni, vagy még jobb megoldás, ha veszel egy olyan dvd lejátszót, amin van USB bemenet. Ilyeneket is kb 7000 Ft-ér már lehet kapni, és ezt könnyű a hifire kötni.

2012. febr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat ez hasznos volt számomra!Még nem tudom melyik megoldást választom...a dvd lejátszó túl egyszerűnek tűnik :D.De lehet nem bonyolítom és beszerzek egyet :)
2012. febr. 6. 14:44
 3/11 A kérdező kommentje:
időközben találtam sokkal egyszerűbb módszert is.Bármilyen mp3 lejátszó eszközt rá tudok csatlakoztatni a hifire.Pl a telefonomat is.Megvan hozzá a kábel rákapcsolok aux-ra és már nyomathatom is.
2012. febr. 11. 14:08
 4/11 anonim ***** válasza:
jaa, így könnyű. Azt hittem ragaszkodsz az usb-hez...
2012. febr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Amane15 válasza:

Nekem egy Panasonic HiFim van és nem tudom rákötni semmim se...

Hogy működik ez az AUX és mi is ez?

Köszi a segítséget :)

2012. dec. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Írd le a típusát, és megpróbálok segíteni.


Az AUX egy külső jelbemenet. De, ha ez nincs, de kazettás a hifid, akkor lehet kapni olyan kazettát, amivel össze tudod kötni MP3 lejátszóval. Ez egy olcsó, és működőképes megoldás. Mondjuk én csak a kocsiban használom...

2012. dec. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Amane15 válasza:

Foggalmam sincs ami a típusát illeti ez egy marha nagy hifi

kazettás 5 CD-tartós és vagy 17-18 éves és van rajta egy k... nagy gomb AUX... de ennek hátul melyik a dugasza?

úgy értem ... túl régi ahhoz hogy usb-s legyen de van AUX rajt ahhoz milyen kábel kell? vagy hogy működik ez az egész?

:) *kicsit szőke*

2013. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia A hifi hátán RCA bemenet, és vagy kimenet kellene, hogy legyen.


Piros és fehér anya dugaljat keress: [link]


Neked az aux in (bemenet) kell ide kell dugnod egy RCA - Jack kábelt.


Ilyen: [link]


A Jack végét be tudod dugni a számítógép audio kimenetébe, vagy az MP3 lejátszód fülhallgató csatlakozójába (vagy Line out kimenetére, ha van ilyen rajta.)

2013. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Amane15 válasza:
Hálás köszi! :)
2013. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mist194 ***** válasza:
Van még egy lehetőség amiről itt nem szólt senki. Autókhoz lehet vásárolni néhány ezer forintért (3-5) ún. transzmittert. Ez tkp egy mini rádióadó FM sávon, néhány méteres hatótávval. Többnyire jack, USB és SD csatlakozóval, egy mini LCD képernyővel, gyakran távirányítóval adják. 12 V egyen tápfesz kell neki, be lehet általában 6 frekvenciát állítani. A HIFI tornyot, vagy más rádiót ráhangolod erre a frekvenciára, kikeresed az üres frekit, s szól a rádió! Bedugod az USB kulcsot, az SD kártyát, távvezérlővel válogathatsz, tiszta kényelem!
2016. szept. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!