Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Erősítőm egyikoldala szól...

Erősítőm egyikoldala szól csak, szétszedtem és a 6800µF 50wv SAMYOUNG kondi púpos, lehet ez a baj? HELP!

Figyelt kérdés
Hozzáteszem a púpos kondi helyére tettem most egy 3800µF 50wv-s kondit de nem javult semmit a helyzet
2012. febr. 6. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az a wv? Azért mert púpos egy puffer attól még jó lehet.De majdnem fele akkorát azért ne tegyél be az durva!
2012. febr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy csak olyan alkatrész megy tönkre, amin meg is látszik. Ha polaritáshelyesen raktad be, akkor már szólnia kéne (anélkül is amúgy, csak torzan). Elkó ritkán van erősítőben úgymond sorba kötve a hang útjával.
2012. febr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddigsem szólt és mostsem , viszont a másik csatornán észrevettem hogy torzít.
2012. febr. 6. 15:03
 4/7 A kérdező kommentje:
a "wv" az ami rá van írva. nem tudom pontosan mit jelenthet.
2012. febr. 6. 15:11
 5/7 norberto79 ***** válasza:
Kerámiakondin már láttam ilyet. Nemcsak a kondi a baja.
2012. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Visszaraktam a púpos kondit, most a müködő oldal szépen szól a másik kussol, valószinű elviszem mesterhez, ugyan mennyiért javíthatnak erősítőket a szakik?
2012. febr. 6. 17:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy mennyiért javít, erősen függ a tönkrement alkatrészek árától. Pl lehet, hogy egy ezrest kér munkadíjnak, de 5000Ft az alkatrész...
2012. febr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!