KuTyA90 kérdése:

Melyiket válasszam? (XBOX vagy Teló)

Figyelt kérdés

Üdv!


Hatalmas választás előtt állok!

Lehetőségem van vásárolni 100 ezer forint értékben.

két dolog van amit nagyon szeretnék de nem tudom, hogy melyik érné meg jobban.


Az első:

Sony Ericsson XPERIA Arc S


A második:

XBOX 360 Slim 250GB + Kinect


Az árat nem veszem figyelembe.

Ami az első mellett szól:

van egy PC-m ami még nehezen, de viszi a ma toppon lévő játékokat


Ami a második mellett szól:

a fejlődés folyamatos de egy PC-vel nehezen lehet tartani ezt az iramot mivel folyamatosan fejlesztgetni kell és ez lássuk be nem kis pénz


Csak értelmes válaszokat kérek!


Előre is kösz!


2012. febr. 7. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Én kompromisszumot kötnék magammal: Sony Ericsson Xperia Mini+Xbox 250GB Kinect nélkül (úgyse valami nagy durranás). Ezzel árban kb ugyanott vagy, tudsz játszani és van egy jó telefonod.

Amúgy ha feltétlenül a kettő közül kell, akkor azért egy jó telefon talán kevésbé nélkülözhető manapság.

2012. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt már eldöntöttem hogy kinect nélkül veszem mert a kis szobámban nehéz lenne fallal találkozás nélkül kinectezni.

A telefonról pedig annyit, hogy már van egy SE W8-om (X8 Walkman-nel) csak szerettem volna a egy kicsit a magasabb kategóriák felé kalandozni.

2012. febr. 7. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Helyedbe ennyiből gépet fejlesztenék akkor is, jobb grafikát nyújt mint a box, és pár évig kibírja egy 100ezres gép.
2012. febr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy 5k-s mobilt, amivel telefonalhatsz, azt vegyél egy boxot.
2012. febr. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Arc S 85k körül van, ennyiből már inkább PS Vita-t vennék.

Érintőképernyő miatt kb ugyanazt tudod vele csinálni, mint egy telefonnal, játszani meg sokkal jobb rajta, konkrétan xbox grafika a kezedben.

2012. febr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én az xbox-ot javasolom inkább, mert van sok olyan játék ami PC-re nem jön ki. pl: Red Dead Redemption, Ghost Recon Future Soldier, Forza sorozat, Gears od war 2-3, Halo sorozat (live-n az egyik legszórakoztatóbb), Fable 2-3, Enslaved. Szerintem egy LCD vagy LED tv-n sokkal nagyobb szórakozást nyújt mint egy Sony Ericsson telefon. (nekem 3 db sony telefonom volt, de nem a gagyik közül és összesen nem bírtak fél évet)


A Ps Vita is egy nagyon jó ötlet, 70k körül meg lehet majd vásárolni (vagy olcsóbban) a jobb helyeken és gyakorlatilag minden benne van ami csak kelleni fog, valamint sokkal kényelmesebb rajta játszani mint az érintős telefonon és sokkal jobb címek ki fognak jönni rá, más kérdés, hogy a játékok nem ingyen vannak és mivel új a konzol, nehéz lesz használtan rábukkanni a játékokra kb 1-1,5 évig.

2012. febr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Almapeti ***** válasza:

Mobilt venni felesleges az a lényeg hogy tudjál vele telefonálni egy sima xbox elite-t vegyél 50-65 ezerért és egy Galaxy minit mondjuk.

Én kérdés nélkül kaptam egy Galaxy mini-t és a következő havi számlám 18 ezer volt a mobil meg 26 ezer ennyiből kaphattam volnaegy jó kis xbox-ot. De a gépfejlesztésnek tényleg van egy kis értelme a mostani gépedbe veszel új hardvereket vagy veszel egy újat

2012. febr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!