Ipod nano 6g-re csak az itunes-ról lehet letölteni?

Figyelt kérdés

azt nem lehet csinálni hogy simán letöltök egy számot pc-re és feltöltöm az ipodomra?

de viszont azt hogyan? merthogy nincsen usb port rajta.

köszi minden választ

:)


2012. febr. 8. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Standard 30 tűs Apple csati van rajta amihez kapsz egy kábelt USB-végződéssel. Na mármost, ahhoz, hogy rá tudj valamit tölteni célszerű az iTunes-szoftvert használni (ez a hivatalos) de léteznek mindenféle más programok pl. ami a total commanderbe épül bele stb... Én az iTunes javaslom mert szépen rendezi a multimédiás tartalmakat a számítógépen, jól néz ki könnyen kezelhető szal ezt javaslom.


[link]


Ha esetleg letöltögeted a zenéket akkor javaslom az MP3TAG nevezetű szoftvert amivel az MP3 fájl információit tudod szerkeszteni (album borító, előadó, szerző, album, számnév, műfaj, megjelenés dátuma stb.)


link: [link]


ezeket az információkat az iTunes érzékeli így rendezhetsz az előbbiekben felsoroltak szerint és a számnál nem csak egy hangjegy fog megjelenni hanem egy szép borító.


Am jó cucc a 6g (Nekem is az van 16Gb) de ha nem íly modon szeretnéh hasznélni: [link] akkor az 5G-t érdemesebb szerintem megvenni.

2012. febr. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kis segítség: [link]
2012. febr. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

wow ezek életem eddigi leghasznosabb válaszai gyakorikérdések.hu-n :D

köszi szépen mindent.

de szóval akkor ha pc-mre letöltök egy számot, vagy cd-rl felrakom gépre, akkor azt rögtön fel tom rakni a nanomra mondjuk total commanderrel?

2012. febr. 11. 16:00
 4/5 A kérdező kommentje:
válaszaim*
2012. febr. 11. 16:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, azt jelenti (bár én továbbra is az iTunes-t preferálom) Itt egy kis segítség: [link]
2012. febr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!