Mennyiért tudom eladni az XBOX-om?

Figyelt kérdés
Van egy kb. 2,5 éves XBOX 360 Elite-m 60 GB-s HDD-vel. 2 eredti fehér joystickot is adok hozzá + kivan flashelve, szóval egy csomó használt játék is járna hozzá! A gép nagyon jó állapotban van, egyszerűen csak alig használom és ezért gondolkozom az eladás melett...szerintetek mennyiért tudom elpasszolni?
2012. febr. 9. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
20-25.
2012. febr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

20-25 közt semmiféleképpen ne add el, szerintem a 35-38 ezer ft-ot simán megéri. Ott van a vatera, ott érdemes eladni mert az ilyen hardverapró és társain sok a komment huszár és 10-ből 9 ember a hirdetést gyalázza. Vaterán sok a buta ember aki 50-60 ezret kiad egy 2005-ös halálraítélt gépért mert van rajta JTAG.


Sokat dob a hirdetésen, hogy 2 db karral árulod valamint van egy 60 gb-os hdd-je és remélhetőleg Jasper alaplapos is. Én 1 éve adtam el 2 karral az elite-met (120 gb-os) 60.000 ft-ért (játék nélkül). Amióta kijöttek a Slim-ek azóta jóval olcsóbban mennek a fat gépek, mert a Slim-ek megbízhatóbbak és mindenki azt keresi. (azóta én is vettem egy Slim-et és LIVE-n nyomulok) :)


Szóval 35-38 közt bőven el tudod adni és az egy nagyon jó ár érte. Én vaterán indítanám el az aukciót 35.000 ft-ról és annyiért megy el amennyiért elmegy.

2012. febr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy ilyen valaszra vartam, koszonom szepen!!!
2012. febr. 9. 18:01
 4/6 anonim ***** válasza:
40-ért simán elmegy, ha a legújabb flash van rajta. annál feljebb ne nagyon menj. viszont 2 controller + 60 gb hdd is van, tehát ez már előny :D
2012. febr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%

35-40? Ti zakkantak vagytok.

Egy vadiúj slim 45 újan.

Használtan az ér kb 25-30at, 2 kontrollerrel 30-35-öt.

És akkor az egy piszkálatlan slim, nem egy összegányolt, flashelt két és fél éves, kitudja mikor kap RROD-t elite...

2012. febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!


Lehet 45-48-ba kerül egy új 4 gb-os slim, de azzal semmire sem mész... 250 gb-os slim-em van és esténként amikor játszok vele és netalán nincs még feltelepítve a játék olyan hangos hogy az eszméletlen! Ha a család többi része alszik akkor már esélytelen, hogy játszol vele... 1 éves garancia van a 4 gb-oson és nem tudod feltelepíteni a játékot ergo gyepálod a meghajtót elég rendesen! lehet 1-1,5 évig nem lesz vele gond, de utána sanszod, hogy nem a RROD viszi el hanem a meghajtó csere ami amúgy sem olcsó.


Ebbe azért van 60 gb-os hdd, 2 kar ami dob rajta elég erősen. Ha Jasper alaplapos akkor meg főleg jó. ( ha nem lenne slim akkor a Jasper alaplapos gépeket keresnék az emberek ahogy én is tettem annak idején amikor vettem a gépet!) A jasper is egy kiforrott alaplap és kevésbé melegedik fel 2 ventilátorral mint a slimben lévő alaplap egyel.

2012. febr. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!