Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fejhallgatót ajánlotok?

Milyen fejhallgatót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Zenehallgatáshoz/játékhoz kellene. Fül-vagy fejhallgatót javasoltok? Sennheisert vagy AKG-t gondoltam. Melyik típust? 10000Ft-on belül gondoltam.
2012. febr. 9. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

10 rongy környékén fülhallgató.

Normálisabb fejhallgató inkább 20k fölött indul, de minimum 15-16.


Ennyi pénzért a legjobb választás a Sennheiser CX300-II, de menj fel más fórumokra is, az emberek 90%-a ezt fogja mondani.

2012. febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, már kinéztem a cx300-ii-t, csak lehetőleg inkább fejhallgatót vennék. ezek szerint annyiért nem kapok?
2012. febr. 9. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Kapni kapsz, de egy fülhallgató jobb minőséget produkál ekkora árkategóriában.


Sennheiser/AKG fejhallgatók is vannak már 10-ért, de kevésbé neves gyártók jobbat gyártanak ilyen olcsó kategóriában, de még az sem olyan jó, mint a CX300-II

2012. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy az egyben osztom a válaszoló véleményét, jobban fog szólni 10-ért egy füles. Én a Sony mdr-ex76-ot ajánlom, b@szott szépen szól, és ha nagyon vigyázol rás akkor örökös, de csak akkor mert ha körömmel feszegeted kicsit máris széttorik az illesztésnél. A kábele viszont minőségi nem fog a dugónál megtörni, bár az enyémnel sikerült de az én hibámból többszor olyan erőssen megrántottam hogy egy gagyibb egyből kéttés is szakadt volna.
2012. febr. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
zalman hps300 nekem is olyanom van meg vagyok elegedve vele 3.550ftert
2015. nov. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!