Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem játsza le a DVD-lejá...

Miért nem játsza le a DVD-lejátszó a sorozatomat (bővebben alatta)?

Figyelt kérdés
Kiírtam avi formátumú fájlt USB-re és le akartam játszani, de "Nem lejátszható". Máskor is néztem már így USB-n keresztül filmeket és eddig nem volt semmi gond. A sorozatom első 23 részét simán megtudtam nézni, az utolsó 3 résznél pedig ezt játsza el velem. Szeretném minél előbb megoldani a problémát. Van valakinek ötlete, hogy mi lehet a gond? Előre is köszi!
2012. febr. 11. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen release csapat csinálta az első 23 részt, milyen az utolsó 3-mat?

Release csapat pl a LOL, NoTV, FQM, ASAP, stb.


Ha ugyanaz mindkettő, akkor jónak kéne lenni, ha másabb, akkor egyértelműen másképp lett kódolva/más formátum/stb, és a lejátszód azt nem támogatja.

3 rész nem sok idő, nézd meg gépen.

2012. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mind KSN. Hát igen, nem sok idő, de azért kíváncsi lennék, hogy mi a gond, mert mostanában elég sokat csinálja ezt. :/ Azért köszi a választ!
2012. febr. 11. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!