Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az LCD-tévém nem ismeri fel a...

Az LCD-tévém nem ismeri fel a filmek feliratának fájlját. Hogy lehet ezt kiküszöbölni?

Figyelt kérdés

Ráteszem a filmet és a feliratot egy közös mappába a pendrive-ra, majd azt bedugom a tévé USB-csatlakozójába. Ámde a tévé bár felismeri a pendrive-on lévő mappát, csak a filmet ismeri fel, mellette a feliratot nem, mintha az ott sem lenne, nem jelenik meg.

Mi okozza ezt? Hogy lehet megoldani a problémát?


2012. febr. 12. 16:38
1 2
 1/13 tetro ***** válasza:
pontosan ugyanaz a neve a feliratnak és a filmnek?
2012. febr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Úgy érted, hogy például letöltöttem a "The Bourne Identity[2002]DvDrip AC3[Eng]-FXG"-filmet, s a hozzá passzoló feliratnak tökéletesen meg kell ezzel egyeznie szavakkal, betűkkel?

Amúgy a felirat fájltípusa SRT fájl. Nem tudom, ez számít-e.

2012. febr. 12. 16:45
 3/13 tetro ***** válasza:
igen, így értem. az .srt az jó. esetleg ha a név ugyanaz, akkor még a tévén lehet ki van kapcsolva valahol a felirat megjelenítés.
2012. febr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Jakcsi ***** válasza:
filmre jobb klikk átnevezés, ctrl+c, feliratra jobb klikk átnevezés, ctrl+v és utánaírod, hogy .srt
2012. febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Megnézem így ".srt"-vel!
2012. febr. 12. 17:05
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem, továbbra sem ismeri fel. Az a baj, hogy a TV-nél hiába kerestem meg a súgóban a feliratozást, a TV-csatornák (analóg, digitális) feliratozásáról ír csak, olyasmit viszont nem említ, hogy "abban az esetben, ha USB-eszközön van film és felirat, akkor...".

Nem értem.

Barátnőmék tévéje egyből felismeri a feliratot, nem kell ahhoz ráégetni a filmre. Itt viszont nálunk... pedig higgyétek el, nincs rossz tévénk.

2012. febr. 12. 17:17
 7/13 tetro ***** válasza:
a film lejátszása közben kell hogy legyen egy külön menü a filmnek. ott kell bekapcsolni. milyen tévé?
2012. febr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Philips, csak épp a használati utasítás nem írja, milyen Philips...

Az biztos, hogy 120 ezer forint volt, szóval elvileg nem bóvli.

2012. febr. 12. 17:31
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem is 120, hanem 180 ezer volt, szóval...

Tiszta röhej komolyan mondom...

2012. febr. 12. 17:34
 10/13 A kérdező kommentje:

Talán ez az a készülék:

[link]

2012. febr. 12. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!