Minek fejleszt a youtube minden évben? Egyre rosszabb lesz a youtube.

Figyelt kérdés
Pl. : bármilyen videót elindítok bármilyen felbontásban teljes képernyőre lefagy. És nem a gépem a hibás, mivel ez a fejlesztés előtt működött rendesen a youtube, bármilyen felbontásban, és teljes képernyőn is. Nem értem miért nem bír a youtube a jó irányba fejleszteni.
2012. febr. 16. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Minek FEJLESZTENEK egyáltalán? Minden eltőnik, amit szerettem, és lesz egy csomó bonyulult, használhatatlan és kinnézetre megkülönböztethetetlen dolog. A betűméret pedig a szemem romlásához képest exponenciálisan csökken, amit UTÁLOK!!!

Valamint nagy, kerek, domború rádiógombaokat akarok, amegtalálhatatlan kis _ helyett. NE segítsen a szövegbeírás, NE legyen a telefon okosabb nálam, és több kék színt nem viselek el!!! Nme ironizálok, teljesen egyetértek veled: aki jólműködő szoftvert fejleszt, azt büntetni kéne!

2012. febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez szerintem egy reklám fogás. Reklámozza magát, hogy ennyire jó, annyira, közben meg mégsem. Hasonlóképpen a facebook-kal.. Amióta regisztrált tagja vagyok, körülbelül 10 óriási változás ment rajta végbe. Hiába változtatott, már kiment a divatból, s unalmassá vált, hiszem mindig ugyan az a szitu.
2012. febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mind a kettőtökkel 100%-osan egyet tudok érteni!! Kivéve, hogy az én szememet nem "bántja".
2012. febr. 16. 20:57
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy újabb idegesítő marhaság a Youtubetól: nézem a videót rendesen megy meg minden, aztán egyik pillanatról a másikra a videónak csak az egyik sarkából egy picit mutat, a fenmaradó rész pedig fekete. Eltűnik alul az a megállítás hangerő stb. menü és amikor kirakom teljes képernyőbe majd vissza és vagy fordítva, ugyan ilyen marad. AZ ÚJ YOUTUBE EGY KALAP SZAR!!!
2012. márc. 3. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!