Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes e venni Walkmant vagy...

Érdemes e venni Walkmant vagy inkább egy jobb mobilkészüléket, ha a jó zenei minőség a legfőbb kritériumom?

Figyelt kérdés

Nokia X6, Sony Ericsson Xperia, Live with Walkman (WT19i) és pár másik kütyü között olvasgattam, filóztam de nem jutottam dűlőre! A WT19i-t nagyon sokan elítélik. A fotó és egyéb extrák nem érdekelnek annyira, a zenehallgatás a legfőbb cél és most abszolút laikusnak érzem magam. Frankó lenne használtan beszerezni a legjobbat már amennyire lehetséges, ha max 35000 forintot szán rá az ember!

sony.hu/product/nws-e-series/nwze464b.cew

ez pl jobban teljesít mint bármelyik mobil? nem tudom a lépteket, de ha az új szériák annyival jobbak akkor hajlandó vagyok inkább tovább gyűjteni!


2012. febr. 17. 19:36
 1/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat......
2012. febr. 23. 20:48
 2/4 anonim ***** válasza:

Live with Walkman t ajánlom ennyiért.


Yupiter

2012. febr. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vedd meg a live with walkmant.. egyszerre teló és zenei téren is jó.. nekem már volt olyan teló a kezemben.. szerintem nagyon állat.
2012. ápr. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a két választ.
2012. máj. 1. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!