Lefrissítettem az AVAST vírusirtóm, mi a teendőm?

Figyelt kérdés

Tehát nem az adatbázist frissítettem hanem a programot ami heckelt, nem eredeti.

Mikor először meg másodjára bekapcsoltam elég nehezen jött be a kép. Beírtam a felhasználófiókom kódját, sokáig gondolkodott majd elsötétedett a kép és ennyi.

Most már kifogástalanul működik, minden.

Töröljem le a vírusirtót és tegyem fel újra a régebbit, vagy nem lesz gond ha ez a frissített verzió marad fent?


2012. febr. 19. 18:58
 1/2 anonim válasza:
Win7 alatt csinálta ezt?.. bár ettől függetlenül én azt mondom hagyd a frissebb verziót, ha nem akad vele komolyabb problémád! Én is használtam Avast, de szerintem egy AVG.vel sokkal jobban jársz főleg ha sokat töltesz le, nálam szinte mindN 10. letöltést vírusként jelez! Avasnál nem talált egy vírust sem, pedig akk is rendesen töltöttem le!
2012. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tört avast? Azt ugye tudod, hogy az avastnak van egy ingyenes, otthoni gépekre szánt vírusirtója. Normál használatra az is bőven megteszi.

Tört vírusirtóval szerintem sosem érdemes vesződni...

2012. febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!