Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi baja lehet az Orion 3600...

Mi baja lehet az Orion 3600 típusú dvd lejátszómnak? Fura hangokat ad ki és mindenre azt írja, hogy "rossz lemez".

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 14:38
 1/4 cipi8 ***** válasza:

Valószínűleg meghalt az optika mechanikai része!


Nekem rengeteg ilyen rossz kínai lejátszóm volt itthon néha javítgattam meg foltozgattam amit lehet de igazán tartós megoldás nem volt soha és kidobáltam az összeset! Ha még éppen garis akkor add be de szerintem jobban járnál egy normálissal mint ezekkel a tesco-s vackokkal!

Tudom 10000-15000 FT DivX meg USB bemenet, meg még a flex korongot is megpörgeti de nem egy kimondott hosszú életű kütyük szoktak lenni!

2012. febr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Am hallottam olyat, h a drágább, márkás lejátszók nem nagyon szeretik az írott lemezeket, inkább az eredetit, ezérz nem tudom érdemes-e tényleg olyat venni, ha le se játssza.
2012. febr. 21. 00:51
 3/4 cipi8 ***** válasza:

Ez régen volt! de ma már szinte az összesnél alap a DivX, AVI, MKV stb formátum kompatibilitás ezt régen nem igazán alkalmazták és csak a DVD Video lemezeket meg az mp3-t játszották le! Nekem LG RH 177 RECORDER-m van de ez is szinte mindent megeszik! Mondjuk ezekbe PC DVD író van de ha veszel egy jó Sony, Samsung vagy Panasonic-ot az újabb modellekből az biztosan tovább bírja mint ez a sok tesco-s vacak!


Régen nekem is hegyekbe álltak az Alpha, Millenium, Videoton, Orion stb vackok de nálam kidöglött valamelyik már fél év alatt! De én használtam akár naponta 2,3,4 órát is!

2012. febr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 fpmip válasza:

Nekem szükségem lenne egy hibás DVD-3600-asra. Ha tud valaki egy jó ajánlatot, kérem, hogy jelezze itt vagy a fpmip kukac freemail p0nt hu-n.


Köszönettel:


Attila

2012. dec. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!