Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » UPC-nél kicserélik a mediaboxo...

UPC-nél kicserélik a mediaboxomat olyanra amin van hdmi kimenet?

Figyelt kérdés
a mostanin nincs, és az új tv-mhez kellene, h jobb legyen a kép. szerintetek?

2012. febr. 21. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem:


support@upc.hu

kapcsolat@upc.hu


vagy valami hasonló, keresd meg a honlapjukon, tuti választ kapsz tőlük!

2012. febr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
nem! ilyen retek cég nincs még egy! szánalmas az egész banda... 21. században HDMI nélküli mediaboxot adni.. vicc.. amúgy adnak jobbat is, csak ahhoz elő kell fizetni nagyobb csomagra :D én emgkérdeztem
2012. febr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 norberto79 ***** válasza:
Hogyne, cseréljük. 3e szerelési díj plussz a fej árát kell fizetned, a havidij az +1000 a beltéri ára plussz 1500 havonta a néhány HD csatorna. A többi adás nem lesz szebb csak a HD-k. Előttem szóló. Melyik szolgáltató is ad több hd-t mint a upc? Amúgy mind a 4-et szereltem és nem jobb sem a Té sem a digi hd boxai, kivétel a hello hd. Azért mert a tieden van hdmi csatlakozo azt hiszed hd adást látsz?
2012. febr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 norberto79 ***** válasza:
Új akcioban most csak 1 évig 2000-el lenne több a havidijad utána lesz 2500-al több. Melyik város?
2012. febr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eger
2012. febr. 21. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!