Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PlayStation3-amat szeretném...

PlayStation3-amat szeretném feltörni házilag és szeretnék segítséget kérni (? )

Figyelt kérdés
először is arra lennék kíváncsi hogy fellehet-e törni úgy hogy utána visszarakni gyári frissítésre hogy lehessen multizni? és hogy van-e olyan törés amivel nincs garancia vesztés csak mint psp-nél rámegyek hogy frissítés és kész újra olyan mintha eredeti?
2012. febr. 21. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha a világ legjobb hackerei nem tudják feltörni akkor te biztos hogy nem fogod...Amúgy a mostani szoftvert még senki se tudta feltörni és nem is fogja nagy valószínüséggel...
2012. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Olyan nincs, hogy nem feltörhető, amúgy meg már jópáran feltörték, a legfrissebbet is gondolom, de abban nem vagyok biztos. Házilag szerintem nem tudod, elviszed egy ilyen műhelybe, nekünk ott csinálták meg.
2012. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hol láttad hogy feltörték?Mert én még nem hallottam hírét hogy a 3.55-ösön kívül feltörtek volna egyebet...Ha feltörték volna, akkor a sony csinált volna frissítést, (mindig ezt csinálják mikor hallanak valami ilyesmi hírt) és megelözik a bajt.Szó szerint a hackerek előt vannak egy lépéssel....
2012. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én már láttam 4.11-es töréseket igazából tele van vele az internet. meg psp-nél is úgy kellett hogy lebutítod verzióba. csak az a gond itt mindenhol azt írják hogy nem lehet eltüntetni márpedig az eredeti játékaimmal meg szeretnék online játszani :|
2012. febr. 21. 20:03
 5/12 anonim ***** válasza:
Azok mind kamuvideók, a 4.11-es frissítés alig egy hete jött ki, lehetetlen, hogy valaki ennyi idő alatt feltörje.
2012. febr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van bizonyítékod hogy müködik a törés?Én a helyedbe nem szedném le...Mivan ha vírusokat tartalmaz amik csak elrontják a ps-t?
2012. febr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amugy nézz utánna, én még egy fórumon se láttam hogy a 4.0-ákat feltörték....
2012. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
jogos. de ha nemlehet leszedni utána a ps3-ról akkor felesleges :( azért köszi és ha valaki hall olyan megoldást hogy feltöri és egy rendszerfrissítéssel helyreállítja az kérem szóljon ! r0z0r321@gmail.com
2012. febr. 21. 20:08
 9/12 anonim ***** válasza:

Hiába van tele a net 4.11-es hackekkel, de mind kamu.


CSAK 3.55-IG TUDJÁK FELTÖRNI MÉG A MAI NAPIG IS.

És az FW-t csökkenteni sem tudják.

És ez valószínűleg nagyon sok ideig így marad még.

2012. febr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
és azt se lehet hogy leformázom a ps3-at vagy akkor is a legújabb verzión van?
2012. febr. 21. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!