Valaki segítene a Sims 2 telepítésében? /nem eredeti, torrentes/ /többi lent/

Figyelt kérdés
Leszedtem torrentel a sims 2-t, és nem tudom telepíteni. Négy mappát szedett le 1-4CD néven. Az elsőt megnyitom és a setup.exe-t megnyitom és telepíti a játékot 23%ig, ahol kéri a második CD-t. De ha megnyitom a "CD2" mappát, akkor ott csak egy rungame.exe van, amit ha megnyitok semmit sem dob ki. Ha valaki tudna segíteni, azt nagyon nagyon megköszönném!
2012. febr. 24. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha isoban van, akkor mountold virtuális meghajtóként, ha nem, akkor írd ki.
2012. febr. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem isoban van, és nem értek a CD telepítéshez sajnos. De a CD-s megoldást valahogyan kipróbálom! Köszi a választ!
2012. febr. 25. 08:33
 3/8 A kérdező kommentje:
Így miután leírtam az előző válaszomat, megnéztem és isoban van összetömörítve, amit kibontottam mappákba CD1-4 néven. Meg próbálom az első módszeredet és még egyszer köszi!
2012. febr. 25. 08:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne bontsd ki, magát az iso-t mountold daemon toolsba vagy valami hasonlóba.
2012. febr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Telepítenem már sikerült, de crack nélkül, és meg crackelve is kéri a DVD-t a játék. Erre van valamilyen ötleted? Amúgy köszi az eddigi segítségedet!
2012. febr. 25. 10:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam több helyről is leszedni crackeket, de egyikkel sem jó. Ha tudsz segíteni, nagyon nagyon megköszönném!
2012. febr. 25. 13:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Amit letöltöttél, abban nem volt? Vagy az egyik iso-ban? Azzal írd felül, amit adtak hozzá, elvileg menni kell.
2012. febr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Volt benne, de már rájöttem hogyan kell. A Daemon Tools-al kell elindítani. Csak most pedig egy másik probléma áll fent... xD. Jelenleg a "jó" újabb gépemben tönkre ment, és ez a régi gépem, ami nem bírja a sims2-t, mivel megjelenik egy fehér képernyő, és a kisebb gombbal indíthatom újra a gépet. Ettől függetlenül tényleg nagyon nagyon köszi a segítséget!
2012. febr. 25. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!