Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 4GB-os Slim Xbox-ot csak 250...

4GB-os Slim Xbox-ot csak 250 GB-os winyóval lehet bővíteni, vagy jó a nagyobb/kisebb kapacitású is?

Figyelt kérdés

250 gigásat akarok (Xbox-ot), de nincs hirtelen annyi pénzem rá, így gondoltam ha megint összegyűlik akkor vennék valami 100-200, vagy 350 gigás merevlemezt.Totál hülye vagyok az ilyenekhez,és nem szeretném,ha a zsír új merevlemezt nem támogatná.Az új merevlemezt még meg kell formázni,vagy elég csak a mentéseket rádobni és kész?

Köszönöm a válaszokat!


2012. febr. 25. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Slimhez jelenleg két féle merevlemez van, 20-as és 250-es (illetve a limitáltakban 320-as van, de az szerintem igen ritka).

Nah most ha 250-es boxot veszel, az csak egy 10essel drágább, mint a 4-es, ellenben utólag 15 fölött találsz csak 250-es vinyót.

A régi "fat" vinyókkal nem kompatibilis sajna az új slim.

Amúgy berakod és már pakolhatsz is rá, amit szeretnél.

2012. febr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Tudom,de most nincs annyi pénzem, de lehet hogy megtudom oldani..:(

Én arra gondoltam,hogy abban a kis fekete dobozban kicserélem a winyót, azt lehet? Ha nem,akkor marad a cserealkatrész..Egy 4 gigás winchestert kb. mennyiért lehet eladni?

2012. febr. 25. 18:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy ezeknél úgy van,hogy van a Box belső memóriája, ami 4 giga és abba a lyukba bele lehet tenni a 250-es merevlemezt?
2012. febr. 25. 18:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudod a fekete dobozban cserélgetni a vinyót, speciális csatlakozója van, csak gyári microsoft jó bele.

Igen 4GB belső memória van, azt nem tudod eltávolítani, de tudsz mellé betenni 250-es HDD-t.

2012. febr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2012. febr. 25. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!