Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy 3D TV-t. Van egy...

Vettem egy 3D TV-t. Van egy Xbox 360-am. Szeretnék 3D-be játszani. Milyen kábel kell hozzá?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy 1.4-es HDMI kell hozzá.MediaMarkt-ban láttam az X360-as résznél egy hama-t, ami rajta is volt, hogy for X360, meg, hogy 3D-s, de viszonylag drága volt.Vaterán megnéztem, van már 980ft-ért is.


[link]


Az lenne még a kérdésem, hogy ez ugyanolyan minőségű, mint egy márkás, drága kábel?

(Mert vettem egyszer egy VGA-Xbox kábelt, hogy monitorra tudjam kötni és az olyan homályos képet adott.Nem a monitorral volt a baj, mert a gépet is azzal használom és ott minden oké.)szóval nem lesz ennél ilyen probléma?

Ha fennáll a veszélye, akkor kb.mennyiért lehet olyat kapni, ami teljesen megbízható?


2012. febr. 25. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Az Xbox 360 nem tud 3D-t.
2012. febr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy PS3 kell hozzá és meg van oldva.
2012. febr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De tud, ha nem értesz hozzá(bár ehhez nem kell nagy szakértelem) akkor ne válaszolj!
2012. febr. 25. 18:28
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor hajrá, dobj ki egy rakat pénzt a kábelre a semmiért.

Vegyél egy bármilyen sima HDMI-t, aztán játszhatsz Full HD-ben, (3D-ben ha megfeszülsz sem).

2012. febr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

HDMI kábel ajánlott, itt a támogatott játékok listája, szóval aki azt mondja, nem tudja az Xbox360 a 3D-t az jó nagyon téved...


[link]

2012. febr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsó!Köszi szépen!Végre van valaki aki tudja hogy tud 3D-t az XBOX.(Bár lehet, hogy ti is tudjátok, csak nem bírjátok feldolgozni, hogy nem csak a PS3-atok létezik!)


Mégegyszer köszi!

2012. febr. 25. 21:23
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

De, tudom, hogy van 3D xbox-ra, de csak nagyon gagyi, szar féle.

Abba se vagyok biztos, hogy sztereoszkópikus-e, de még ha az, akkor sincs PS3 szinten a 3D támogatottsága.

Ha valaki ezt nem ismeri be, az egy elfogult kis p.cs

2012. febr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Olvasd már el a kérdést!

Egyáltalán nem érdekel a sz*r kis pélysztésönöd!

Nem kell válaszolni, ha nem tudsz és kész.Ezt nem tudod felfogni?(bár gondolom, ha nem, akkor a kérést se->hiába írtam)

2012. febr. 25. 22:57
 9/11 anonim válasza:
En a legolcsobb hdmi kabelt hasznalom az xboxhoz, es full hd. A sok hozzanemertonek meg annyit irnek, hogy most toltottem le egy kinectes demot, valami starwars cucc, es 3D. Szoval ennyit rolatok. Nagyon szep minden.
2012. szept. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kenicsiro válasza:
Ál 3d minden játékhoz elérhető a megfelelő tévével, a támogatott játékok pedig sztereoszkópikus 3d-ben játszhatók xbox 360-on. 200Hz-s Samsunggal (aktív 3d) játszok xbox-on, teljesen rendben van. A GoW3-on egy kicsit gyengébb a felbontás, de még nem zavaró.
2012. okt. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!