Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a legjobb digitális...

Melyik a legjobb digitális fényképezőgép?

Figyelt kérdés
Én egy sony dsc-s950 est szeretnék venni.Esetleg valakinek van hasonló? Mi a véleménye róla?
2009. jún. 7. 01:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a legjobb a CANON vagy az amerikai neven elhiresult NIKON
2009. jún. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mire szeretnéd használni?

Studió: Hasselblad

Egyéb: Canon 1D Mark sorozat

Sony és efféle "kommersz" márkákat felejtsd el...

(a legjobbra kérdeztél)

2009. jún. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért azt kérdeztem mert nekem az tetszik!
2009. jún. 7. 22:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Mire szeretném használni?Gondolom fényképeznék!!!Semmi extra.Azért kösz.
2009. jún. 7. 22:05
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj, de azt kérdezted, hogy (idézlek):

"Melyik a legjobb digitális fényképezőgép?"

Rendben, megpróbálok úgy válaszolni, hogy számodra is kielégítő legyen a válaszom! Igen, a Sony DSC s950 a legjobb, ami létezik...

Volt egy másik "nagyon gonosz kérdésem". Mire szeretnéd használni. Vicces ember létedre kifejtetted, hogy fényképezésre. Elmondom, hogy a kérdésemnek mi a lényege...csak külön a Te kedvedért! Vannak emberek, akik kifejezetten rajonganak a makrófotózásért. Vannak gépek, aminek ez az erőssége, más gépek gyengén muszikálnak közeli képek készítésében. Vannak gépek, amik 10X-es optikai zoom-mal kerülnek forgalmazásba, de sok embernek erre sincs szüksége. Nem tudom, hogy mikor és hol használod a géped, de beltéri fotózáshoz nagy szükség lehet az optikai stabilizátorra, ami szintén nem szériatartozék a legtöbb gépnél. Sok ember szeretne cserélhető objektíves gépet venni, de sajnos EZ SEM derült ki a kérdésedből, hogy kihasználnád-e, szükséged van-e rá. Abból a kérdésből, hogy mire szeretnéd használni, rengeteg dologra lehetne következtetni és le lehetne szűkíteni a kört, hogy milyen gépet érdemes vásárolnod.

Utólag is elnézést kérek, hogy megpróbáltam segíteni!

2009. jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A kérdésembe az is ott volt,hogy pontosan milyet szeretnék venni.Ennyi.Azért köszi...
2009. jún. 11. 14:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Sony Alpha nex-5!!!!!!!!!!
2011. máj. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!