Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha a HD ready-s tv/monitoromat...

Ha a HD ready-s tv/monitoromat összekötöm az xboxal vga-hdmi kábellel akkor a tv-m megtudja jeleníteni a képet egyáltanlán? Ha meg akkor sokkal nagyon felbontásban?

Figyelt kérdés
persze nem fullHDba mert azt nem tudja. csak jobb lesz e a minősége, mintha azzal kötném össze amit alapból az xbox slimhez adtak. az aminek egy piros, fehér, sárga csatlakozói vannak,nem tudom a nevét. tudom, akkor nem lesz hang. Esetleg ha egy VGA hd av kábellel kötöm össze jobb lesz vele?

2012. febr. 27. 16:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg valami megoldás hogy jobb képminőség, felbontás legyen a tv-n.
2012. febr. 27. 16:55
 2/3 anonim ***** válasza:

VGA csatlakozót ( [link] nem tudsz csak úgy HDMI vagy egyéb digitális csatlakozóvá alakítani, mivel az egyik analóg a másik digitális csatlakozó, így szükséged lenne egy AD konverterre.

Úgyhogy VGA-HDMI kábel nincs.

"VGA hd av" kábelről sem halottam még... Milyen az? Mire való?


Ha van HDMI port az Xbox-on és a TV-n is akkor használj HDMI kábelt.

Ha nincs, akkor használd a kompozit (piros, fehér, sárga) kábelt.

2012. febr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

XBox-ban nem vagyok jártas, ezért nem ismertem a VGA hd av kábelt.

Ezzel monitorra és TV-re is (amennyiben rendelkezik D-SUB csatlakozóval) tudod kötni az Xbox-ot. Ez támogatja az 1366x768-as felbontás.

2012. febr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!