Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A fülhallgató és a hangszóró...

A fülhallgató és a hangszóró víz hangzik, és szeretném ha normális lenne a hangja. Mégis hogyan?

Figyelt kérdés
Szóval, apa azzal jött oda hozzám délután hogy csináljak valamit a gépnek mert víz hangzik a fülhallgató és a hangszóró. Mondom jó.. elkezdtem keresgélni mégis hogyan lehetne rajta állítani de sehol semmit nem találtam. Kérlek titeket segítsetek! Windows xp-m van..
2012. febr. 27. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
először nézd meg másik fülessel is, ha továbbra sem jó, akkor rakd újra a hangkártya driverét
2012. febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.. de ehhez lenne kérdésem : 1. Hogy kell újra rakni? o.o
2012. febr. 27. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
ha alaplapi hangkártya, akkor az alaplaphoz adott cd-n van a driver, vagy felmész netre, beírod alaplapod típusát, megnézed a rajtalévő hangcsip típusát, és letölktöd a hozzávaló meghajtóprogit
2012. febr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Addig csináltam a dolgokat amíg végre normális hang jött ki... és nem kellet semmit újra tenni.. (Vezérlő pult >> CMI CM6501 Sound Config Effect és a More Options az kék volt..rákattoltam már nem.. majdleokéztam.. /de a Room volt a kis füllentyűbe/ és kirpóbáltam a Michel Telo című számán:D szóval :) sikerült^^ /
2012. febr. 27. 18:51
 5/5 anonim ***** válasza:
visszhang! Nem vízhang:)
2012. aug. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!