Valaki már rendelt innen? Doublephones.eu ha igen mit? és bevált-e?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 29. 13:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Minek akarsz venni egy hamis telefont? Használhatatlan.
2012. febr. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Rendeld ezeket egyből Kínából!

dealextreme

tinydeal

focalprice

priceangels

Ezeket ajánlom, majdnem mindig korrektek és gyorsak!

2012. febr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Érdekes ez az oldal. Gagyi telefonokat árul jó drágán. Az a hihetetlen, hogy be sem csapnak. Világosan látszik a telefonok leírásából, hogy mit tudnak ( nem sok semmit, kb 15e Ftos kategória ).
2012. márc. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 bakosi válasza:
Én vásároltam már egy tab-ot, 37000 ft és remek, igaz csak angol nyelv van rajta...
2012. márc. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 bakosi válasza:
A férjem vásárolt egy androidos telit erről az oldalról, működik, van garanciája is..., 1 hónapra rá vásároltam a tab-ot. Miután írtam nektek újra beléptem a doublephones.eu oldalra és képzeljétek, ugyanaz a Tab 30000 Ft...siettem, 7000 Ft-al olcsóbb mint amit én vásároltam.....
2012. márc. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

azt szeretném kérdezni hogy usb van-e rajta?

hogy pl a telefont rádugni meg ienek

2012. márc. 31. 16:55
 7/21 bakosi válasza:
mitől féltek? van garancia és elállási jog, de működik az én tabom....
2012. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:

Szia bakosi, én is vásároltam kettő darabot egy 8 és egy 10.1 cólost, ez utóbbin Android 2.3 van és tényleg van garanciája, számlája és az operatőr említette, hogy ellálni is lehet, ha nem vagy megelégedve a készülékkel. Én a jánlom a doublephones.eu oldalt nektek.

Üdv!

2012. ápr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 katobel válasza:
Milyen rosszak vagytok, miért legyenek használhatatlanok?? Én vásároltam a lányomnak egy 7-est a doublephones-ról, majd utánna, magamnak egy E10 Flytouch III Superpad 10.1 gépet. Mindkettő működik!Szerintem nem beszélhettek félre addig, ameddig nincs nektek is!
2012. ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Annakerekes válasza:
Sziasztok. Én is vásároltam a doublephones-ról.Nekem is bevált a az Android 2.2 Mid tab a billentyüzettel. Persze a legfontosabb, hogy Skype-lok rajta szinte egész nap...A többi nem igazán érdekel. Szerintem vágjatok bele, vásároljatok, nagyon sok fórumon olvastam róluk jót is meg rosszat is..nekem teljesen cukina tűnik..-
2012. ápr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!