Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik DVD lejátszót válasszam?

Melyik DVD lejátszót válasszam?

Figyelt kérdés

Sony: [link]

Orion: [link]


2012. márc. 1. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Sony DVPSR150B

Orion DVD 3600

2012. márc. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 cipi8 ***** válasza:

Hát ha a 2 közül kell választani akkor egyértelműen hogy a Sony ez nem is kérdés!

Ez az orion nem az a régi híres ORION hanem csak egy kínai vacak ezek kb. ha csak hetente 5 filmet nézel meg akkor olyan fél év alatt de 1 éven belül biztos meg pusztul! Ezt tapasztalatból mondom hogy az ilyen pár ezres Tescoban meg stb helyeken kapható bóvlik hamar tönkre mennek, nekem régen itthon hegyekben áltak az Orion, Alpha, Millenium, meg stb. vackok és az optika vagy a silány kis tápja adta meg magát!


Ja volt egy Videoton USB-s, Mem.kártya olvasós DivX-es lejátszóm 1 éves garancia alatt 3-szor volt szervizbe.


Az ilyen dolgoknál nem kell a pénzt sajnálni!

2012. márc. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gergoap ***** válasza:

Ha kicsit utánanéznél, nem is tetted volna fel a kérdést.

Az Orion márkanév = rossz minőség.

2012. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozok az előttem szólókhoz. Ez az orion a régi magyarhoz képest nevetségesen sz×r. Én egy fél éve vásároltam egy Sony DVP-NS32 tip. dvd lejtszót, és azóta kismillió divX-es filmet (főként sorozatokat) néztem rajta. Hibátlanul végzi a dolgát, sőt külön szeretem benne, hogy ha egy gyengébb minőségben írt pl. avi-s filmet teszel bele, akkor sem adja fel már a legelején, hanem legalább egy percig bírkózik vele, és nem egy esetben olvasott be olyan lemezt, amivel az ismerösöm szintén divX-es lejátszója nem boldogult. Ami még elönye: a Sony hivatalos magyar weboldaláról le lehet tölteni hozzá firmware frissítést, részletes leírással a végrehajtáshoz. Aztán ami még jó, hogy a távirányítója érzékeny, elég gyengéden megnyomni a kívánt gombot, és az sem fontos hogy egyenesen a készülék felé tartsd a távot, anélkül is érzékeli a jelet. Gondolom ezek a tulajdonságok igazak az általad választott típusra is. Egyetlen hátránya van, bár ez nem olyan vészes: nem stand-by üzemű a hálózati ki-be kapcsolója, ezért ha darabban hagysz egy filmet, és pl.ha kikapcsolod a gépet, vagy be van kapcsolva az "auto-off" funkció, akkor nem örzi meg az adott pontot. De amúgy minden szempontból egy átgondolt, tisztességesen megépített masina, számos hasznos, extra funkcióval. (Kár hogy nem minden Sony termékről lehet ezt elmondani, de ez már OFF - bocsi:) ) remélem kielégítő a válaszom.
2012. márc. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!