IPod Touch 4G, vagy Xbox 360?

Figyelt kérdés
Hamarosan döntenem kell, hogy melyiket válasszam. Az iPodot jb-zném, de az Xboxot nem flasheltetném. Venni az Xboxhoz játékokat nem nagyon akarok. De itt a PC-m is, szal játszani azon is tudok. Lehet, hogy iPodot veszek, csak még nem döntöttem. Haver kölcsönadja az Xbox-át, ha kérem, mert ő már megunta. Igazából az FF miatt akartam megvenni, de nem ér 50k-t az az 1 játék. Az iPod mennyire merül le gyorsan? A Galaxy S2-höz képest kb? Ha játszok rajta 1 órát, akkor nagyon lemegy az akkuszintje?
2012. márc. 1. 14:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Először is xboxot vegyél, mert ku**a jó, másodszror pedig Ipodot ne vegyél, nem megbízható termék :/... Figyelmedbe ajánlom a Nokia Lumia 800-at, vagy az általad említett Samsung Galaxy S2-őt. ;)
2012. márc. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De úgy felteszem magamban a kérdést, hogy minek is vegyek xboxot, ha havertól elkérem, s annyi?

Az iPod miért becsapós termék? Nincs vele semmi baj, s minden új játék megy rajta.

WP7 nem kell, mert utálom.. A játék miatt venném meg az iPodot, s nem az alapján, hogy milyen teló. iPodon van olyan játék is, mely Androidra nincs, s ezért is akarom megvenni. A Galaxy S2-t már nem fogom megvenni, mert drága, meg már van.

2012. márc. 1. 15:10
 3/12 anonim ***** válasza:

Most akkor havertól véglegesen kapnád meg a boxot?

Akkor az nem kell.


Amúgy iPod-dal semmi baj, egyáltalán nem megbízhatatlan, több haveromnak is van, és mindegyik megy rendesen.

2012. márc. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jólvan hát te tudod.
2012. márc. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kölcsön, de 1-2 hétre is akár, mert nem használja. Múltkor is 1 hétre kaptam meg, s elég is volt 1 darabig.. :D
2012. márc. 1. 16:56
 6/12 anonim ***** válasza:
Amúgy is milyen már, hogy egy konzolt kéregetsz kölcsön, mégha a haverod is.. amúgy...
2012. márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem kéregetek.. ő ajánlotta. Hiába vagy én ellenes most, attól, h nem Xboxot veszek..
2012. márc. 1. 17:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok én ellenes. a te döntésed, én csak elmondtam a vélemyényem. ui.: Konzolt nem nagyon szokták hurcolászni. :D
2012. márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jó, de úgysincs kedvem gamelni konzolon.. Ott a pc.
2012. márc. 1. 17:30
 10/12 anonim ***** válasza:
az ipod 99%-ig megbízható, az xbox 80%. Kinek mire kell...
2012. márc. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!